Konferencje

Konferencja TOP automotive 2019

Data i Miejsce: 27.11.2019 - 29.11.2019 Zakopane
Organizator: Team Prevent
Strona www: https://topautomotive.pl/

5. Konferencja TOP automotive już w listopadzie!

Tegoroczna edycja Konferencji TOP automotive będzie już piątą. Tym razem spotkamy się w dniach 27-29.11. 2019 r. Będzie to doskonała okazja, aby rozwinąć dyskusję na temat najlepszych praktyk i sprawdzonych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu.

Temat przewodni skupi się zarówno na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówione zostaną główne wskaźniki typu O.E.E, a także jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.

Program Konferencji współtworzą najlepsi specjaliści w branży. Tak jak w poprzednich latach, nie zabraknie przedstawicieli VDA QMC z bezpośrednim przekazem nowości motoryzacyjnych. Na Konferencji TOP automotive obecni są także przedstawiciele polskich OEM-ów, którzy również podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie nadzoru nad maszynami, narzędziami czy SMED. Panel Dostawców stworzą dostawcy pierwszego i drugiego rzędu, którzy skupią się na temacie skutecznych i efektywnych narzędzi planowania produkcji.

Według opinii uczestników poprzednich konferencji, TOP automotive to idealne miejsce na wymianę doświadczeń, poglądów oraz zdobycia nowej wiedzy z zakresu motoryzacji. To co wyróżnia Konferencję to możliwość aktywnego uczestniczenia, między innymi ze względu na interaktywne warsztaty prowadzone przez trenerów i specjalistów Team Prevent oraz OEM-ów.

Konferencja TOP automotive 2019 odbędzie się w Zakopanem, w pięknej Rezydencji Nosalowy Dwór. Będzie to okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym i spędzenia trzech dni w wyjątkowym gronie, ludzi pozytywnie zakręconych jakością.

Organizatorem Konferencji TOP automotive 2019 jest firma Team Prevent Poland. Oficjalna strona Konferencji www.topautomotive.pl. Do zobaczenia!

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA