Przejdź do artykułu
2023-10-25 | Wózki w akcji

PROMAG S.A. oficjalnym dystrybutorem wózków marki Combilift

Do kompleksowej oferty PROMAG S.A. – lidera na polskim rynku intralogistyki - od października bieżącego roku dołączyły wózki irlandzkiej marki COMBILIFT.

COMBILIFT to producent nowoczesnych rozwiązań w zakresie przeładunku i transportu wewnętrznego, które zwiększają wydajność, do maksimum wykorzystują przestrzeń magazynową i zapewniają wysokie bezpieczeństwo pracy. Dzięki zastosowaniu niezawodnych rozwiązań inżynieryjnych i sprawdzonych technologii, COMBILIFT to lider na rynku produktów do przeładunków i transportu wewnętrznego dłużyc.

KarolinaTokarz400px

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że wózki COMBILIFT dołączyły do naszej kompleksowej oferty wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych i warsztatów. Dzięki produktom COMBILIFT będziemy mogli jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów w zakresie optymalizacji intralogistyki w ich firmach – powiedział Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A. Pani Karolina Tokarz – Jako oficjalny dystrybutor COMBILIFT oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne od doradztwa, przez dostawę, uruchomienie, szkolenia i serwis. Dodatkowo w ramach cyklu szkoleń BEZPIECZNY MAGAZYN, doszkalamy operatorów wózków z zakresu bezpiecznej eksploatacji, konserwacji i pracy wózkami w magazynach.

PROMAG S.A. jest jedyną firmą w Polsce z tak bogatą i w pełni kompleksową ofertą wyposażenia magazynowego, dostępną niemal od ręki. Sprzedaż tych rozwiązań firma prowadzi za pomocą sieci ponad 100 mobilnych i stacjonarnych doradców, katalogu wysyłkowego i własnych sklepów internetowych. Wózki COMBILIFT stanowią doskonałe uzupełnienie portfolio firmy. Dużą wagę PROMAG przywiązuje do rozwoju własnej myśli technicznej, know-how i inwestycji w wiedzę pracowników, co pozwala realizować firmie nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki.


Zobacz także

Wypadki w transporcie hamują rozwój branży
DACHSER i Fraunhofer z Niemiecką Nagrodą Logistyczną
Alexandre Amine Soufiani dołącza do FM Logistics
Badanie Savills wśród europejskich inwestorów
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Sprawny magazyn z nośnikami Elkom Trade
Modułowe rozwiązanie do transportu magazynowego
PROMAG S.A. z jednym z najbardziej prestiżowych tytułów
Automatyczne magazyny wysokiego składowania Kardex

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów