Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Pojemniki

Georg Utz Sp. z o.o.

Georg Utz Sp. z o.o.

55-080 Kąty Wrocławskie, ul Nowowiejska 34

Tel. +48 713 16 77 60
Fax. +48 713 16 77 61
www.utzgroup.com/pl/, info.pl@utzgroup.com


Firma Georg Utz jest producentem pojemników transportowych, palet i części technicznych z tworzywa sztucznego. Stanowi część założonej w 1947 r., szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG - wiodącego gracza na rynku innowacyjnych, trwałych i funkcjonalnych rozwiązań magazynowych i transportowych.

zdjecie Georg Utz

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania oraz przemysłu, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidualne potrzeby klientów.
W ofercie firmy znajdują się produkty wytwarzane metodą:

  • wtryskową (pojemniki KLT, R-KLT, RL-KLT, C-KLT, Eurotec, RAKO, Medium, GGVSEB, pojemniki składane, na materiały niebezpieczne, pojemniki antyelektrostatyczne ESD, skrzyniopalety i pojemniki wielkogabarytowe GLT oraz palety.
  • termoformowania próżniowego (wypraski o konstrukcji ramowej, do składowania w stosie, obrotowe, przekładki, wkłady do pojemników, pojemniki formowane próżniowo, blistry, pokrywy, wypraski antyelektrostatyczne).

Termoformowane próżniowo wypraski produkowane z różnych rodzajów tworzywa (PS, PS ESD, ABS, PP, PE, PET), w różnych rozmiarach (nawet 2400 x 1400 mm) i wariantach wysokości (max 600 mm) oraz w dowolnym kolorze.

Clipboard10

Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, rolnictwie, a także w dystrybucji i handlu. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.
Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie.
Georg Utz Sp. z o.o posiada certyfikaty: ISO 9001: 2015. Jest członkiem Polskiej Izby Opakowań i Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych. W 2018 r. Georg Utz obchodził 20-lecie obecności na polskim rynku.

Czytaj więcej na: www.utzgroup.pl

Zobacz film o firmie:

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów