Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / BHP

PROFIX

PROFIX

05-152 Łomna Las, Dobra 3

Tel. +48 22 78 59 600
www.profix.com.pl, profixtools@profix.com.pl


Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i artykułów BHP w Polsce. W ciągu blisko 30 lat działalności zbudowaliśmy partnerskie relacje zarówno z dostawcami, jaki i odbiorcami. Zadbaliśmy o nowoczesną infrastrukturę biznesową. Z sukcesem wprowadziliśmy na rynek marki własne: PROLINE (narzędzia ręczne i akcesoria), LAHTI PRO (odzież robocza i artykuły BHP), TRYTON (elektronarzędzia). W 2015 roku Ministerstwo Gospodarki doceniło naszą działalność i przyznało nam odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.


Nasza oferta produktowa jest kompleksowa i obejmuje zarówno wyroby sygnowane markami własnymi, jak i pochodzące od uznanych światowych i polskich producentów. Obecnie liczba aktywnych indeksów katalogowych wynosi blisko 20 tysięcy pozycji www.katalog.profix.com.pl.

Dostarczamy coś więcej niż tylko bardzo dobrej jakości produkty. Szczycimy się nowoczesną logistyką i wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w tym zakresie. We wrześniu 2018 do użytku przyjęliśmy drugi nowoczesny magazyn z wyodrębnioną częścią usługową. Obecnie mamy do dyspozycji blisko 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, usługowej i biurowej. Z myślą o przyszłości powiększyliśmy również zaplecze serwisowe oraz znacznie rozwinęliśmy dział badawczo-rozwojowy. Zainwestowaliśmy w specjalistyczne urządzenia pomiarowo-badawcze, które pozwalają nam jeszcze bardziej udoskonalać produkty, które za naszym pośrednictwem trafiają na rynek. Pozwala to nam odważnie patrzeć w przyszłość. Jest też dobrym punktem wyjścia do realizacji zamierzeń biznesowych, wśród których wymienić można m.in. rozwój współpracy z dużymi przedsiębiorstwami z branży logistycznej.


Przez blisko 30 lat działalności dostarczyliśmy do naszych kontrahentów kilkadziesiąt milionów produktów, które zmieniły oblicze polskiego rynku narzędziowego. Wdrożyliśmy liczne pionierskie programy wspierające sprzedaż. Wybudowaliśmy nowoczesne centrum dystrybucyjno-handlowe. Jesteśmy laureatem licznych nagród i wyróżnień, takich jak: odznaka honorowa przyznawana przez Ministra Gospodarki, Medal Europejski, Złoty Płatnik. Natomiast przejrzysta polityka kadrowa została trzykrotnie nagrodzona tytułem Solidny Pracodawca.

Udało nam się stworzyć produkty, które łączą w sobie wysoką jakość i funkcjonalność. Dla naszych kontrahentów pozostajemy silnym, stabilnym, wiarygodnym partnerem, który pomaga w prowadzeniu biznesu.

NASZE MARKI

PROLINE - narzędzia z charakterem
proline logo

Reklama 200x260mm

Narzędzia PROLINE - wytrzymałe i dokładnie wykonane - projektowane są zgodnie z dewizą: "dobrym narzędziem pracujesz lepiej". Przechodzą surowy proces selekcji, spełniają, a w wielu przypadkach przekraczają aktualne wymogi dotyczące wytrzymałości i ergonomii. Od 2016 roku marka jest wyróżniana przez kapitułę programu Laur Konsumenta. W 2019 i 2020 roku zdobyła złoty Laur Konsumenta.

proline profix 2

 

LAHTI PRO - bezpieczeństwo w modzie
lahti pro logo web

http://www.katalog.profix.com.pl/338/

Odzież ochronna jest niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalisty. Nasze kolekcje cechują się nowatorskim podejściem do wzornictwa spójnym z obowiązującymi trendami. Jakość używanych materiałów idzie w parze z dbałością o każdy szczegół. W 2020 roku marka otrzymała prestiżowe wyróżnienie - została nagrodzona tytułem Budowlana Marka Roku 2020 w kategorii odzież robocza. Oznacza to, że produkty oznaczane znakiem Lahti Pro należą do ścisłej czołówki wyrobów z tej kategorii. Są stosowane i polecane przez większość specjalistów z branży budowlanej.

lahti pro huta profix 12

 

 

TRYTON - iprosta robota

 

Profix tryton m jak mrowka lipiec sierpien 2019

Maszyny Tryton pozwalają oszczędzać czas i siły oraz cieszyć się rozwiązaniami, które są po to, aby każda praca była przyjemniejsza i łatwiejsza. Elektronarzędzia TRYTON są nieocenioną pomocą przy pracach remontowych, wykończeniowych czy dekoracyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym katalogiem produktowym. Wydawnictwo jest dostępne on-line. Zapraszamy również do śledzenia naszych aktywności na portalach społecznościowych: PROLINE, LAHTI PRO, TRYTON oraz platformie Youtube: PROLINE, LAHTI PRO, TRYTON

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

W przypadku pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z nami. Wszystkie niezbędne adresy e-mail i numery telefonów znajdą Państwo po skorzystaniu z tego linka.

 

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów