Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Ogrodzenia przemysłowe

HOLLER Polska Sp. z o.o.

HOLLER Polska Sp. z o.o.

33-100 Tarnów, Szarych Szeregów 2

, www.holler-tore.at, info@holler.pl


Od 1992 roku, jako firma rodzinna, produkujemy wysokiej jakości bramy i ogrodzenia wykonane z aluminium w naszej fabryce w Leitring w Austrii. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i zastosowaniu najwyższego kunsztu produkcyjnego osiągamy najwyższą precyzję przetwarzania, która stanowi podstawę naszych produktów.

Zakres produkcji obejmuje prace rozwojowe, planowanie CAD, warsztat spawalniczy, lakierowanie proszkowe i wykończenie. Wszystko z jednej ręki i w jednym miejscu

Nasze unikalne systemy aluminiowe, spawalnicze, śrubowe oraz klipsowe i klejowe, opracowane specjalnie do bram i ogrodzeń, gwarantują indywidualność i najwyższe standardy techniczne. Nasze produkty są testowane zgodnie ze ścisłymi normami jakości i są oparte na wymaganiach ISO 9001, EN 1090 oraz testach zgodnie z EN 13241-1.

Inspirujemy naszych klientów na całym świecie poprzez ukierunkowanie na wysoką jakość, różnorodne opcje projektowania i unikalne oferty.

Uczciwość i uznanie w stosunku do naszych klientów i naszego zespołu są dla nas oczywiste i stanowią podstawę współpracy opartej na zaufaniu.

Od projektu i wyjaśnień technicznych po dostawę i nie tylko, bez względu na to, jak duży lub mały jest Twój projekt, na każdym etapie będziesz profesjonalnie wspierany przez naszych ekspertów.

 

OBEJRZYJ KATALOG BRANŻOWY

Strony od PL HOLLER Katalog branżowy 2022 compressed

Oferta produktowa:

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów