Przejdź do artykułu
2024-04-19 | Łańcuch dostaw

Gdzie szukać zleceń transportowych: 7 sposobów i porady ekspertów

Ciężarówki zapełnione ładunkiem i wysoka marża na każdym przewozie — to idealna sytuacja i marzenie każdego właściciela firmy transportowej. Ale czy to rzeczywiście możliwe?

1800pxroolz1

Rynek przewozowy w Polsce jest całkiem konkurencyjny. Jak podaje raport „Transport i Logistyka w Polsce”, opublikowany w 2023 roku, w naszym kraju w branży działa aż 127 tys. firm zajmujących się transportem drogowym towarów. Zatrudniają one pół miliona osób, co daje Polsce pierwsze miejsce w Unii Europejskiej pod względem wielkości branży.

Aby więc osiągnąć sukces, warto wiedzieć gdzie szukać zleceń transportowych. Wymaga to ciągłego trzymania ręki na pulsie i sprawnego wyszukiwania ofert przewozu ładunków. W przeciwnym wypadku może pojawić się ryzyko przestojów, które mogą powodować straty.

W tym artykule przedstawimy, jak skutecznie znaleźć zlecenie transportowe online. Zaczniemy jednak od omówienia trudności, z którymi zmagają się polscy przewoźnicy.

Często występujące problemy w transporcie ładunków

Poszukiwanie korzystnego zlecenia na transport nie jest wcale proste. Przewoźnicy, brokerzy i właściciele firm działających w branży transportowego zmagają się z całkiem licznymi problemami, których rozwiązanie jest kluczem do sukcesu na tym trudnym rynku.

Przedstawiamy tutaj główne kategorie trudności, z jakimi mają do czynienia przewoźnicy realizujący zlecenia przewozowe — i jeżeli działasz w branży już od jakiegoś czasu, te bolączki z pewnością nie są ci obce.

1. Brak zleceń i przestoje w transporcie

Krótkotrwałe przestoje w transporcie nie są niczym zaskakującym w branży, ale długoterminowy brak zleceń może zagrażać funkcjonowaniu całej firmy. Efektywna działalność przedsiębiorstwa przewozowego wymaga więc stałego dopływu nowych zleceń.

2. Niekompletne załadowanie przestrzeni ładunkowej

Choć wiele firm realizuje tak zwane ładunki częściowe (nazywane LTL, czyli Less Than Truckload), to nie da się ukryć, że nie jest to optymalny sposób na przewoźnika. Ciężarówka wypełniona tylko częściowo oznacza potencjalnie mniejszy zysk, przy podobnych kosztach przewozu.

3. Niskie ceny zleceń transportowych

Każdy przewóz powinien się opłacać. Przewoźnicy starannie kalkulują koszty w relacji do potencjalnego przychodu uzyskiwanego z realizacji usługi przewozowej. Osiągnięcie wyższej ceny zlecenia jest szczególnie ważne podczas galopującej inflacji, rosnących cen serwisu floty i wynagrodzeń kierowców.

4. Spędzanie zbyt dużo czasu na wyszukiwaniu ofert

W niewielu innych branżach powiedzenie, że “czas to pieniądz” ma tak duże znaczenie, jak w transporcie. Znajdując szybko i skutecznie nowe oferty z wyższą marżą, uwolnisz czas niezbędny na zarządzanie innymi ważnymi aspektami działalności, takimi jak logistyka, flota czy dobór kadry kierowców.

5. Wymóg regularnego kontaktu

Ostatnim głównym problemem, z jakim zmagają się właściciele firm transportowych jest wymóg ciągłego kontaktu, a często nawet podtrzymywania relacji z klientami. Zapobiegniesz w ten sposób ich odpływowi i przejęciu przez konkurencję. Regularna obsługa klienta może być wymagająca.

Na szczęście, każdy z tych problemów ma swoje rozwiązanie — jeżeli tylko skorzystasz z możliwości, jakie dają wygodne platformy online ze zleceniami transportowymi, takie jak Roolz.

Gdzie szukać zleceń transportowych — 7 sprawdzonych sposobów

Oto najlepsze sposoby na znalezienie ładunków dla przewoźników:

1. Skorzystaj z giełdy zleceń transportowych
2. Weź udział w targach, konferencjach i eventach logistycznych
3. Usługi przetargów transportowych
4. Bądź obecny w mediach społecznościowych
5. Kontaktuj się bezpośrednio z dystrybutorami i producentami
6. Współpracuj z firmami przewozowymi i logistycznymi
7. Poproś swoich klientów o referencje i rekomendacje

Te metody zalecane przez ekspertów mogą być wdrożone przez firmy transportowe, aby osiągnąć cele sprzedażowe, zwiększając zysk i efektywność.

Przyjrzymy się teraz bliżej każdej z metod.

Sposób 1. Skorzystaj z giełdy zleceń transportowych

Jednym z najlepszych źródeł zleceń na przewozy jest internetowa giełda zleceń transportowych. Ten portal łączy ze sobą nadawców wysyłających ładunki, z firmami przewozowymi które realizują ten transport.

Przyjrzyjmy się teraz bliżej, jak działa taka giełda logistyczna, omawiając jej możliwości na przykładzie sprawdzonej platformy Roolz.

2800pxRoolz2

Roolz może pomóc Ci rozszerzyć możliwości biznesowe w świecie logistyki. Znajdź nowych przewoźników i właścicieli ładunków oraz współpracuj z istniejącymi szybko i sprawnie

Roolz to nowoczesna platforma giełdy transportowej, z ofertą kierowaną do nadawców, spedytorów i firm przewozowych. Skierowane nie tylko do klientów z Polski, ale również z całej Europy i Azji.

Międzynarodowy charakter tego portalu online dla firm z branży logistycznej podkreśla fakt, że zlecenia na transport oraz inne usługi logistyczne, dostępne są w dziesięciu językach.

Oto, najważniejsze możliwości platformy Roolz:

Giełda transportowa Prywatna i Publiczna

Użytkownicy Roolz mogą korzystać jednocześnie z publicznej i prywatnej giełdy. W pierwszym przypadku możesz kontaktować się z całą grupą odbiorców usług wyszukiwania ładunków i transportu — wyszukaj nowych partnerów i wybieraj z najszerszej oferty.

Giełda prywatna pozwala na wygodną, ​​przejrzystą i systematyczną współpracę z dużą pulą kontrahentów. Dzięki tej giełdzie utworzysz grono zaufanych partnerów i uprościsz z nimi pracę. Pozwoli ci to zwiększyć efektywność procesów, częściowo je zautomatyzować i oszczędzać czas.

W ramach giełdy prywatnej możesz także zaprosić kontrahentów, którzy mogą szybciej nadawać ładunki, porównywać stawki, wybierać najlepsze ceny i najlepsze warunki współpracy.

 3800pxRoolz3

Prywatna giełda zapewnia także wygodne zarządzanie bazą partnerów.Możesz ich grupować, przydzielać logistyków odpowiedzialnych za partnera i obserwować wskaźniki współpracy

Jednocześnie żaden z użytkowników platformy nie będzie mieć dostępu do podglądu Twoich partnerów, opublikowanych aplikacji o przewóz i zrealizowanych przetargów — użytkownicy Roolz zachowują prywatność.

Automatyczne wyszukiwanie ładunku i transportu

Możesz publikować aplikacje o przewóz i natychmiast otrzymywać kontroferty. System filtrów pozwoli Ci wybrać najlepsze opcje na podstawie kilku parametrów jednocześnie.

Istnieją dwa sposoby wyszukiwania zleceń transportu ładunku:

1. Wykorzystaj ręczne filtry — użytkownik może określić miejsca wyjazdu i dostarczenia ładunku, jego wagę i objętość, termin załadunku, rodzaj podmiotu transportowego.
2. Opublikuj propozycję przewozu lub ładunku, po czym system sam znajdzie i przedstawi dopasowane oferty.

Wyszukując ładunki i transport automatycznie, użytkownicy platformy mogą szybko znaleźć odpowiednie oferty i zaoszczędzić czas..

Handel rynkowy według stawek

Licytacja umożliwia użytkownikom wybór ofert spośród najlepszych zleceń ładunku i transportu. Jednocześnie użytkownicy mogą kierować się nie tylko zasadą najniższych kosztów, ale także oceniać wiarygodność kontrahenta i oferowane mu łącznie warunki.

Platforma umożliwia prowadzenie handlu rynkowego w następujących trybach:

1. Handel pozwala zaoferować cenę wyższą lub niższą od kosztu zlecającego i pozwala wybrać najlepsze warunki, a zwycięzca jest ustalany ręcznie.
2. Aukcja umożliwia licytację o ustalonej wartości lub mniej, a zwycięzca jest wyłaniany ręcznie lub automatycznie poprzez opcję “Wybierz teraz”.
3. Fiks oznacza zgodę na ustaloną cenę, zwycięzca jest ustalany przez organizatora ręcznie lub automatycznie.
4. Ogłoszenia polegają na wyszukiwaniu partnerów poprzez zamieszczenie zapytania.

Handel może być prowadzony w trybie otwartym lub zamkniętym.

W pierwszym przypadku, zlecenia przewozowe trafiają na giełdę publiczną i każdy może w nich uczestniczyć.

Handel zamknięty wiąże się z publikacją na giełdzie prywatnej — mogą do niej dołączyć jedynie wybrani lub zaproszeni przez użytkownika partnerzy.

Automatyczny kreator ofert za pośrednictwem Roolz AI

Funkcja umożliwia szybkie tworzenie ofert poprzez kopiowanie zleceń transportowych lub tekstów opisów aplikacji do specjalnego formularza. Można je także przesłać do chatbota.

Aby maksymalnie uprościć ten proces, możesz skorzystać z rozszerzenia dla przeglądarki Google Chrome — wówczas do wypełnienia oferty wystarczy zaznaczyć tekst aplikacji o przewóz lub zapytania ofertowego.

Jak działa automatyczney kreator ofert:

Użytkownik otrzymuje tekstowy opis aplikacji, kopiuje jego tekst i wkleja do formularza tworzenia oferty — Roolz AI sam wypełnia wszystkie pola, a nawet podpowiada, jakich danych brakuje. System obsługuje 40 języków.

Tworzenie i promocja profilu firmy

Użytkownicy mogą stworzyć profil firmy: przesłać logo, dodać informacje o obszarach działania organizacji, jej możliwościach, liczbie pracowników, flocie pojazdów i ładunku. Twoja karta firmowa zostanie wyświetlona w katalogu firm.

4800Roolz4

Możliwość założenia i promowania profilu pomaga firmie przedstawić ofertę i przyciągnąć uwagę nowych partnerów logistycznych. Twoja firma będzie rozpoznawana przez tysiące użytkowników platformy nie tylko na platformie Roolz, ale także poza nią

W przyszłości będziesz mógł wypromować swój profil w katalogu, wyróżniając wizytówkę swojej firmy na tle innych uczestników.

Możesz także wysłać link do profilu firmowego swoim partnerom.

Wbudowany komunikator

Wbudowany komunikator upraszcza komunikację i zwiększa jej bezpieczeństwo. Użytkownicy mogą przenosić kontakt bezpośrednio na platformę Roolz, aby obserwować wiadomości i poprawiać efektywność interakcji. W rezultacie historia komunikacji zostanie zachowana i nigdy nie zostanie utracona.

Jednocześnie włączone powiadomienia z wybranych czatów i kanałów sprawią, że nie umknie Ci to, co najważniejsze.

Messenger może być wykorzystywany zarówno do pracy wewnątrz firmy, jak i do komunikacji z obecnymi i potencjalnymi partnerami.

5800pxRoolzv5

Na platformie możesz komunikować się za pomocą SMS-ów, wysyłać wiadomości głosowe, zdjęcia i filmy, dodawać naklejki, pliki i dokumenty

Istotną zaletą komunikacji w ramach platformy Roolz są elastyczne ustawienia prywatności. Użytkownicy mogą tworzyć czaty osobiste, prywatne, firmowe i publiczne. Wszystkie podlegają administracji i można je łatwo skonfigurować zgodnie z celami i zadaniami użytkownika.

Integracja z systemami TMS, CRM i ERP

Integracja pozwala na uproszczenie wszystkich główne procesy logistyczne. Roolz można łatwo połączyć z dziesiątkami popularnych systemów.

Platforma udostępnia API umożliwiające integrację. Dzięki temu użytkownicy mogą zarządzać ofertami ze swoich systemów TMS, CRM, ERP i innych.

СTARoolz 6

Sposób 2. Weź udział w targach, konferencjach i eventach logistycznych

To jeden z najprostszych sposób na pozyskiwanie nowych partnerów, szczególnie jeżeli nie boisz się networkingu i masz mocny uścisk dłoni.

Co ciekawe, obecnie coraz więcej wydarzeń handlowych odbywa się online, jednak targi z fizyczną obecnością wystawców są nadal chętnie wybieraną formą promocji w branży. To właśnie bezpośrednia rozmowa, prowadzona twarzą w twarz, może ci pozwolić przekonać do siebie zainteresowanych kontrahentów i nawiązać długoterminowe relacje.

Taką imprezą branżową organizowaną w Polsce, są Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, odbywające się już od kilku lat w Warszawie.

Znajdziemy na nich czołowe firmy, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem. W 2023 roku w tych targach wzięło udział 150 wystawców i ponad 5 tysięcy gości.

Warto również odwiedzić odbywające się latem Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Cieszą się one jeszcze większym zainteresowaniem i w 2023 roku stolicę Wielkopolski odwiedziło aż 18 tysięcy gości z branży. Międzynarodowy charakter tej imprezy podkreśla fakt, że aż połowę wystawców stanowiły na nich firmy zagraniczne, szukających możliwości jakie zapewnia transport zlecenia międzynarodowego.

“Zabierz ze sobą wizytówki, gadżety z logo firmy oraz kilka prezentów, dzięki czemu zostaniesz zapamiętany i będziesz lepiej się kojarzyć. Najważniejsze jest jednak stworzenie dobrej atmosfery. Charyzma i otwarty charakter pozwolą ci zdobyć zaufanie klientów!”

Anastasia Dashkevich, ponad 9 lat doświadczeń w logistyce

Udział w takich targach jest znakomitą okazją, aby zapoznać się więc nie tylko z lokalnym środowiskiem, ale wymienić doświadczenia i zdobyć klientów z zagranicy. Może być to szczególnie ważne dla tych, którzy realizują przewozy międzynarodowe.

Sposób 3. Usługi przetargów transportowych

Usługi przetargów transportowych to wygodny wybór na pozyskiwanie z góry określonych kontraktów przewozowych. Przetargi na ogół wiążą się z sektorem publicznym i są zlecane przez samorządy, lub spółki państwowe, ale nie zawsze musi tak być.

Podpisanie umowy przetargowej na taką usługę jest dobrym sposobem na pozyskanie długoterminowego klienta. Ale ten sposób nie jest pozbawiony wad.

Podpisując kontrakt w ramach przetargu, zobowiązujemy się bowiem do realizacji usługi zlecenia przewozowego w określonych cenach. A jak pokazały ostatnie lata, to wiąże się z dużym ryzykiem w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń na całym rynku, albo zmian cenowych.

“Ta metoda ma dużą wadę — opłaty transportowe i rynkowe szybko się zmieniają. W rezultacie obecnie wiele firm zachowuje ostrożność w takim frachcie, ponieważ nie chcą wiązać się na dłuższy czas na jednych warunkach".

Anastasia Dashkevich, ponad 9 lat doświadczeń w logistyce

Sposób 4. Bądź obecny w mediach społecznościowych

Dobra strona internetowa to nie tylko kanał kontaktu, przez który mogą znaleźć cię potencjalni klienci.

Zoptymalizowana dla wyszukiwarek strona internetowa pozwoli bowiem odnaleźć twoją firmę na hasła które wyszukują nadawcy cargo, takie jak “transport zlecenia”, “zlecenia transportowe autolaweta”, czy “szukaj transportu”.

Witryna powinna być ponadto przystosowana do obsługi na urządzeniach mobilnych i zapewniać łatwy kontakt. Istotne jest też, aby firmowa strona internetowa była łatwa w nawigacji. Należy też jasno określić wszystkie świadczone usługi. Dla firm przewozowych powinny znaleźć się więc informacje na temat oferowanych kierunków przewozów, rodzajów transportu i typu przewożonych ładunków, a także posiadanej floty pojazdów.

Warto skupić się na korzyściach dla klienta, wskazując co zyska, współpracując z twoją firmą.

Warto przy tym zainwestować w bardziej zaawansowane i użyteczne funkcje, które pozwolą zachęcić potencjalnych klientów, wysyłających zapytania o treści takiej jak: szukam firmy transportowej do stałej współpracy.

Może to być na przykład kalkulator online, pozwalający wstępnie wycenić koszt przewozu, czat na żywo, pozwalający się w krótkim czasie skontaktować z konsultantem twojej firmy, czy tłumaczenie witryny na kilka języków. Ta ostatnia funkcja jest szczególnie ważna, jeżeli obsługujesz klientów międzynarodowych.

„Jeśli nie masz własnej strony internetowej lub ją posiadasz, ale szukasz dodatkowego źródła pozyskiwania zamówień, możesz zarejestrować się na platformie transportu towarowego Roolz. Po wypełnieniu profilu firmy, możesz wykorzystać go jako mini stronę internetową. Zapewni ci to dodatkową możliwość promocji przedsiębiorstwa w Internecie.”

Anastasia Dashkevich, ponad 9 lat doświadczeń w logistyce

Niezłym sposobem na pozyskanie dodatkowych zleceń są także media społecznościowe. Starannie dobrane posty mogą stać się viralem w branż i będą budować markę firmy zarówno w serwisach dla profesjonalistów, takich jak LinkedIn, jak i na bardziej popularnym Facebooku czy Twitterze.

Sposób 5. Kontaktuj się bezpośrednio z dystrybutorami i producentami

Bezpośredni kontakt z kontrahentem wymaga nieco zaangażowania i czasu, ale długoterminowo może być bardzo korzystny.

Bycie proaktywnym w tak konkurencyjnej branży jak transport popłaca.

Klienci bowiem szanują partnerów wykonujących usługi przewozów sprawnie, na czas i bezproblemowo, a stąd prowadzi prosta droga do zdobycia długoterminowych umów.

A oto, w jaki sposób najlepiej rozpocząć kontakt, zapewniając sobie stałe zlecenia transportowe:

• Znajdź ofertę bezpośrednio na platformie online. Portale transportowe takie jak Roolz pozwalają na wyszukiwanie kontrahentów po wybranych parametrach, takich jak trasa przewozu i gabaryty ładunku. Dzięki temu, znajdziesz ofertę dopasowaną do możliwości twojej firmy — i do oczekiwanego zarobku.
• Umów bezpośrednią rozmowę z klientem. Kontakt twarzą w twarz, albo chociaż rozmowa telefoniczna, zapewnia większe możliwości prezentacji twojej oferty. Zleceniodawcy są bowiem nierzadko zasypywani ofertami online i bezpośredni kontakt może być dla nich miłym zaskoczeniem. Obowiązują tu wszystkie zasady dobrych spotkań biznesowych: zaproponuj spotkanie w restauracji, a jeżeli klient jest zajęty, możesz zasugerować przyjazd do jego biura. Przygotuj się dobrze na spotkanie, bądź otwarty na sugestie i słuchaj uważnie klienta, a ze spotkania wyjdziesz ze wstępnie zaakceptowaną umową.
• Zbuduj własną bazę importerów i eksporterów. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie szukać zleceń i chcesz skorzystać z bardziej niekonwencjonalnych metod, dane klientów na twoje usługi przewozowe znajdziesz na produktach codziennego użytku. Na etykietach szamponów, ubrań czy sprzętu elektronicznego znajdziesz nazwy firm, a często także adresy stron internetowych eksporterów i importerów którzy mogą stać się twoimi potencjalnymi klientami.
• Telefony do klientów. Telemarketing jest dość starą, ale sprawdzoną metodą na zdobywanie nowych zleceń. Zadbaj jedynie o to, aby twoje telefony nie były uciążliwe i przygotuj sobie dobry i skuteczny skrypt rozmowy, przedstawiający krótko możliwości twojej firmy przewozowej — nikt nie lubi wysłuchiwać długich i nudnych prezentacji. Trafiaj w sedno, a jeżeli uda ci się wstępnie przekonać klienta, spróbuj umówić bezpośrednie spotkanie.
• Udział w ofertach i przetargach. Większe firmy ogłaszają często oferty na fracht, a także przetargi na realizację dostaw towarów. Warto bacznie obserwować te ogłoszenia, biorąc udział w bardziej korzystnych zleceniach. Choć nie jest to ani szybka, ani niezawodna oferta na zdobywanie zleceń transportowych, to z czasem może przekształcić się w ciekawą i długoterminową współpracę.

“Właściciele firm zlecających przewozy towarowe są niezwykle niechętni, aby zmieniać firmy przewozowe oraz agentów logistycznych i nie są skłonni do podpisywania nowych umów. Dlatego, jeżeli uda ci się skontaktować bezpośrednio z klientem i pokazać mu dobre dotychczasowe wyniki pracy, będziesz mieć go w kieszeni. Nie warto jednak zwalniać — w takich relacjach zawsze trzymaj rękę na pulsie, oferuj korzystną cenę i okazuj zainteresowanie długoterminową współpracą.”

 

Natalia Sadchenko, 20 lat na stanowiskach kierowniczych w logistyce

Sposób 6. Współpracuj z firmami przewozowymi i logistycznymi

Nadawcy przewozów nie są jedynym ogniwem w złożonym łańcuchu logistycznym. Ważną rolę zajmują również firmy zajmujące się spedycją, dostarczaniem przesyłek, magazynowaniem, czy odprawą celną. Kooperacja z tymi przedsiębiorstwami może zapewnić ci dodatkowe możliwości pozyskiwania zleceń, szczególnie jeżeli uda ci się rozpocząć współpracę z wiarygodnym partnerem.

Wśród głównych korzyści jakie zyskasz dzięki kontaktom z innymi podmiotami z branży logistycznej można wymienić między innymi dzielenie się informacjami na temat klientów zainteresowanych świadczonymi usługami, lepsza widoczność na rynku, a także wymiana wiedzy branżowej.

Sposób 7. Poproś swoich klientów o referencje i rekomendacje

Pozytywne opinie o twojej firmie, przekazywane nieformalną drogą, są znakomitym sposobem na zdobywanie nowych klientów.

Aby uzyskać jak najwięcej takich referencji, warto w tym celu stworzyć bardziej zorganizowany system rekomendacji, będący skuteczną strategią marketingową w konkurencyjnej branży transportowej.

Rozpocznij od zidentyfikowania najbardziej zadowolonych klientów. Upewnij się, że nie zgłaszali oni żadnych zastrzeżeń do przeprowadzonych usług transportowych, a następnie poproś o referencje w pisemnej formie, oraz o przekazanie ich partnerom twojego klienta. Jako podziękowanie, możesz zaproponować upust na kolejną usługę transportową, albo priorytetową realizację frachtu — i może to być od razu okazja na podtrzymanie dobrych relacji biznesowych.

Powtarzaj prośby o rekomendacje, a otrzymane referencje możesz opublikować na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych za zgodą klienta.

“Pamiętaj, że im lepsze relacje utrzymujesz ze zleceniodawcą, tym bardziej prawdopodobne, że poleci on twoją firmę innym. Warto więc rozwijać te relacje, aby poszerzać bazę klientów.”

 

Constantine Ignatenko, współzałożyciel Roolz

Giełda transportowa Roolz do szukania zleceń transportowych

Jak potwierdza raport Transport Drogowy w Polsce z 2023 roku, na każde euro polskiego PKB przypada 0,75 tonokilometra pracy przewozowej. Jest to trzykrotnie więcej niż średnio w UE.

Konkurencja jest więc ogromna.

Dlatego tym bardziej warto skorzystać z możliwości, jakie zapewnia sprawdzona darmowa i nowoczesna giełda transportowa Roolz, zapewniająca dostęp do ogromnej bazy ofert przewozowych oraz potencjalnych kontrahentów którzy mogą zlecać przewozy.

Ale baza ofert to zdecydowanie nie jedyna mocna strona platformy Roolz. Bez względu na to, czy jesteś nadawcą, spedytorem, czy przewoźnikiem, Roolz ma dla twojej firmy następujące funkcjonalności:

• Wybieraj i porównuj najbardziej korzystne oferty transportowe, skrojone wprost do twoich możliwości przewozowych. Nie zastanawiaj się dłużej jak szukać ładunków, tylko znajdź je po wybranych kryteriach.
• Utwórz profil firmowy i zaprezentuj możliwości swojego przedsiębiorstwa, publikując go w branżowym katalogu firm.
• Kontaktuj się z partnerami, korzystając z prostego i wygodnego komunikatora online. Wszystkie kontakty, w jednym miejscu!
• Zintegruj twój system CRM, TMS lub ERP z Roolz dla efektywnej wymiany danych.
• Skorzystaj z obsługi klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy po to, aby pomóc!
• Wykonuj międzynarodowe usługi przewozowe: od Europy, po Azję, od krajów Europy Zachodniej, aż po Rosję i Chiny. Wykonuj zlecenia lokalne lub długodystansowe.
• Skorzystaj z możliwości zleceń prywatnych, do których dostęp mają wyłącznie zaufani przewoźnicy, wybrani przez kontrahentów.

Natychmiastowe generowanie ofert transportowych dzięki Roolz Ai.

Przekonaj się, jak łatwo pozyskać nowych kontrahentów na przewozy, poszerz możliwości biznesowe twojej firmy i zacznij transport z Roolz.

Roolz Logo Artykul 19042024


Zobacz także

Zapisz się na webinar firmy Dassault Systèmes
IV edycja ogólnopolskich konferencji LUCA
WMS w dzisiejszych magazynach jest jak abecadło pozwalające logistykom czytać?
Raport otwarcia roku 2024 – nieruchomości magazynowe w Polsce
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów