Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Systemy IT

DataConsult S.A.

DataConsult S.A.

30-443 Kraków, ul. Marcika 14C

Tel. +48 12 654 00 05
www.dataconsult.pl, info@dataconsult.pl


DataConsult S.A. jest niezależnym producentem systemów klasy WMS oraz dostawcą usług konsultingowych w zakresie logistyki. Specjalizuje się w optymalizacji procesów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem autorskich systemów ExpertWMS® oraz w doradztwie logistycznym.

ExpertWMS® to nowoczesne rozwiązanie klasy WMS dedykowane do magazynów o różnych sposobach funkcjonowania i wielkości. Narzędzie dostępne jest w kilku opcjach:

  • ExpertWMS® - zaawansowane rozwiązanie WMS z projektowym podejściem do wdrożenia i zarządzania magazynem
  • ExpertWMS® Smart - gotowe rozwiązanie WMS do szybkiego wdrożenia, zestaw kilkudziesięciu predefiniowanych procesów logistycznych
  • ExpertWMS® 3PL - rozwiązanie dla operatorów logistycznych, predefiniowane obszary funkcjonalne Paleta, Karton z obsługą e-commerce

ExpertWMS® to system, z którym przedsiębiorstwa mają możliwość modelowania procesów pod własne potrzeby i możliwości. Jest w pełni konfigurowalny. System jest skalowalny, dzięki czemu można go rozbudowywać wraz rozwojem przedsiębiorstwa. ExpertWMS® jest integrowany z wieloma systemami ERP, systemami kurierskimi czy automatyką magazynową. DataConsult S.A. posiada także dedykowane integracje np. do Comarch ERP XL, Optima czy Enova – gdzie przy współpracy DataConsult i Soneta opracowany został wspólny connector. Wraz z systemem WMS klienci DataConsult S.A. otrzymują również możliwość znakowania magazynu, sprzęt AutoID oraz wsparcie techniczne.

System ExpertWMS®  pojawił się w rankingach najlepszych systemów WMS w Polsce w 2022 i 2023 roku opublikowanych przez magazyn Forbes. Z rozwiązań tych korzysta już ponad 330 przedsiębiorstw w całym kraju.

W 2022 r. spółka wprowadziła na rynek NuboWMS – system do zarządzania magazynem w chmurze (typu SaaS) – dostępny przez przeglądarkę i gotowy do szybkiego startu. Ten rodzaj oprogramowania umożliwia zarządzanie magazynem bez konieczności zakupu i utrzymywania lokalnych serwerów, na których instalowane jest oprogramowanie.

DataConsult S.A. posiada także wydzielony i rozbudowany dział niezależnego doradztwa logistycznego, gdzie pomaga dobrać właściwy dla danej firmy sposób organizacji logistyki. Dostarcza kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i wsparcia Klienta w podejmowaniu decyzji strategicznych oraz pozwalających osiągnąć zamierzoną efektywność działań logistycznych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://dataconsult.pl

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów