Przejdź do artykułu
Szkolenia
Data i Miejsce: 23.05.2024 - 17.10.2024 23 maja Wrocław, 13 czerwca Łódź, 19 września Katowice, 17 października Toruń
Organizator: Prosave.pl
Strona www: https://warsztaty.prosave.pl/

Targi BHP blisko i regionalnie, ale profesjonalnie? Czemu nie?

Czym są Warsztaty BHP?

Rozwój jest kluczowym elementem funkcjonowania naszej firmy – z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania.

mailing warsztaty 2024lowsrodek1

W DNA Prosave.pl wpisana jest potrzeba działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracowników w miejscu pracy. Ciągłe poszukiwanie nowości, zgłębianie istniejących rozwiązań i poznawanie nowych w praktyce.
Zatem, chcąc odpowiedzieć na docierające do nas potrzeby przedsiębiorstw, które są naszymi Klientami, zaczęliśmy organizować 14 lat temu Warsztaty BHP.

Spotykając się z pracownikami działów BHP i działów zakupów słyszeliśmy często, że mają oni potrzebę poznawania nowości w BHP, mają szereg pytań do istniejących produktów, szukają wsparcia merytorycznego i nie znaczy to wcale, że nasza wiedza jako ich dostawcy art. BHP była za mała, żeby im pomóc, ale oczekiwali od nas maksymalnie dużo wiedzy. Teraz i już!

Wszak można jechać na targi i wszystkiego albo prawie wszystkiego się dowiedzieć, ale szukali sposobu na dotarcie do wiedzy szybko, bez zbędnej zwłoki, oszczędzając czas na liczne spotkania, rozmowy i podróże...
No właśnie, targi. Targi branżowe odbywają się zwykle jeden raz w roku i są w Poznaniu albo w Katowicach. Na podróż potrzebny jest czas a czas to pieniądze.

Wpadliśmy więc na pomysł, by razem z producentami, dostawcami ŚOI zorganizować targi BHP blisko naszych Klientów. Lokalnie, regionalnie, w dużym mieście, do którego szybko i łatwo dojadą zainteresowane osoby. I tak od pomysłu do realizacji, powstały Warsztaty BHP.

Początki były trudne. Testowaliśmy, jako organizator wszystko. Miejsce targów, termin, długość trwania, tematykę, sposób przeprowadzenia etc, jednakże największym wyzwaniem była frekwencja.
Zapewnienie frekwencji na oczekiwanym i sensownym poziomie w tych czasach jest bardzo trudne, wie to każdy, kto chociaż raz organizował jakiekolwiek szkolenie czy konferencję.

Na początku nasze Warsztaty BHP miały 30-40 uczestników...  kolejne lata ta liczba zwiększała się. Z każdym rokiem coraz lepszy marketing Prosave.pl, świadomość Klientów, świadomość marki Prosave Academy sprawiły, że teraz na nasze spotkania przyjeżdża ponad 100 osób i jest to standard.
Z liczby 6 wystawców, producentów ŚOI - aktualnie mamy ponad 20 firm!

Cały dzień nasi goście spędzają bardzo intensywnie. Jest to dzień wypełniony ciekawymi prezentacjami, konsultacjami, rozmowami ze specjalistami i wśród specjalistów.
Ten czas jest maksymalnie efektywnie wykorzystany a możliwość spotkania się jest 4 razy w roku, bo nasze Warsztaty BHP odbywają się w 4 miastach w Polsce w danym roku, więc nie ma problemu, aby termin pasował każdemu a odległość do pokonania była w zasięgu.

Czekamy na Państwa w tym roku:

23 maja 2024 we Wrocławiu
13 czerwca w Łodzi
19 września w Katowicach
17 października w Toruniu

Proszę nie zwlekać i już teraz obejrzeć relację z Warsztatów BHP z poprzedniej edycji: https://youtu.be/qKsD_dOSJjA
Zapisy pod adresem: https://warsztaty.prosave.pl/

Naprawdę warto, wiedza i praktyka BHP jest w zasięgu ręki.

prosave LOGO czarnev1

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów