Przejdź do artykułu
Usługi / Operatorzy logistyczni

DACHSER

DACHSER

95-010 Stryków, Sosnowiec 15 B

Tel. 42 710 65 00
www.dachser.pl, dachser.strykow@dachser.com


DACHSER jest jednym z największych dostawców usług logistycznych na świecie. Świadczy usługi w zakresie transportu i magazynowania, a także rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta w ramach dwóch jednostek biznesowych: DACHSER Air & Sea Logistics oraz DACHSER Road Logistics. Ofertę firmy uzupełniają kompleksowe usługi logistyki kontraktowej oraz rozwiązania branżowe DACHSER DIY Logistics i DACHSER Chem Logistics. Płynnie działająca globalna sieć transportowa oraz w pełni zintegrowane systemy informatyczne zapewniają dostęp do inteligentnych rozwiązań logistycznych na całym świecie. DACHSER to firma rodzinna z siedzibą w Kempten w Niemczech.

DACHSER w Polsce od 16 lat obsługuje eksporterów i importerów w zakresie transportu ładunków drobnicowych, logistyki kontraktowej oraz usług frachtu lotniczego i morskiego, a także specjalistycznych i kompleksowych usług dla sieci sklepów remontowo-budowlanych i branży chemicznej. Dysponuje blisko 25 000 m² powierzchni przeładunkowej i ponad 33 000 m² wysokiej jakości magazynów do obsługi logistyki kontraktowej. Aktualnie w kraju działa dziesięć oddziałów firmy: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie, Sosnowcu, Strykowie, Toruniu i Szczecinie, które obsługują w sumie blisko 100 regularnych połączeń dziennie.

DACHSER dysponuje globalnym systemem IT, który pozwala na efektywne projektowanie procesów logistycznych oraz gwarantuje bezpieczeństwo i płynny przepływ danych w całej sieci transportowej. System monitoruje cały proces logistyczny, pozwala na śledzenie przesyłki w czasie rzeczywistym na każdym etapie łańcucha dostaw i automatycznie zgłasza ewentualne nieprawidłowości. Co więcej, dzięki kodom SSCC (ang.Serial Shipping Container Code), nadzór obejmuje nie tylko samą przesyłkę, ale poszczególne jej elementy – aż do poziomu pojedynczych palet.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów