Usługi / Operatorzy logistyczni

Kerry Logistics (Poland) Sp. z o.o.

Kerry Logistics (Poland) Sp. z o.o.

02-972 Warszawa, .Wilanów Office Park, ul. Adama Branickiego 17

Tel. .+48 (22) 272 91 00
Fax. .+48 (22) 272 91 00
www.kerrylogistics.com, contact.poland@kerrylogistics.com


banner1

Kim jesteśmy
 
Kerry Logistics to jeden z czołowych operatorów logistycznych o globalnym zasięgu, który właśnie rozpoczął działalność na terenie Polski. Firma słynąca z wysokiej jakości usług transportowo-magazynowych otworzyła pierwszy polski oddział - w Warszawie.
 
Kerry Logistics to globalny gigant
 
Firma pochodzi z Hong Kongu, posiada swoje filie w 700 lokalizacjach na całym świecie i zatrudnia ponad 24 tysiące pracowników. To aktualnie niepodważalny numer 1 w Chinach oraz całej Azji. Swoją działalność opiera na branżach: motoryzacyjnej, farmaceutycznej, FMCG, odzieżowej, przemysłowej oraz technologicznej. Klienci Kerry Logistics mogą korzystać z nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań oraz, co ważne, sieci pokrywającej swoim zasięgiem praktycznie całą planetę. Niewiele innych firm może pochwalić się tak imponującym wachlarzem usług. Kerry Logistics to lider zintegrowanych rozwiązań transportowo-logistycznych, takich jak: frachty morskie, lotnicze, drogowe, multimodalne, ekspresowe, logistyka magazynowa, centra konsolidacyjne i dystrybucyjne oraz zaawansowane usługi, w tym konsultingowe. W związku z dynamicznym rozwojem na wszystkich kontynentach organizacja uznała, że najwyższy czas postawić na Polskę.
 
banner2

Dlaczego Polska?
 
- Polska to aktualnie niekwestionowany lider w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem transportowym, a niebawem stanie się także swoistym logistycznym centrum naszego kontynentu - mówi Diana Sokół, Dyrektor Zarządzający. - Będąc świadomymi faktu, jak chłonny jest rynek polski oraz jakie ma znaczenie w europejskiej logistyce nie mogliśmy nie podjąć wyzwania. Nie bez znaczenia jest tutaj także planowany, "nowy, jedwabny szlak", który powoli, acz konsekwentnie, jest wdrażany w życie. Już teraz Kerry oferuje atrakcyjne połączenia morskie, a właśnie teraz uruchamiamy regularny pociąg z Chin do Europy Centralnej. Polscy klienci mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie oraz wsparcie, którego nie otrzymają nigdzie indziej.
 
- Kerry Logistics słynie co prawda i opiera swój model biznesowy na transporcie i logistyce, ale prawdziwą przewagę konkurencyjną osiąga dzięki usługom dodatkowym, oferującym wartość dodaną, którą ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej - podkreśla Diana Sokół. - Pomagamy naszym klientom nie tylko w wejściu na rynek chiński (cały supply chain wraz z dystrybucją i wsparciem na start), ale także pomagamy znaleźć tam odpowiednich dostawców dla europejskich odbiorców. Jakby tego było mało, jesteśmy także solidnym trading house’em, oferującym usługi vendor to vendor czy vendor managed inventory.
 
banner3

Prawdziwa wartość dodana
 
Według filozofii Kerry Logistics wartość dodana to wsparcie, które owocuje nie tylko niższym kosztem czy usprawnieniem operacji, ale także, a może przede wszystkim, umożliwia dalszy rozwój klienta. Wiele firm oferuje, np. fracht morski, ale ile z nich potrafi zaproponować dowolną kombinację wszystkich możliwych rodzajów transportu oraz pomaga w handlu, czy dystrybucji?
 
Warto sprawdzić
 
Nasi eksperci oferują indywidualne rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, wspierając działania związane z pozyskiwaniem i dystrybucją w wielu krajach.

Zapewniając płynne, elastyczne i przejrzyste usługi, nasi klienci korzystają z konkretnych wyników, takich jak:
 
  • Spadek zapasów,
  • Skrócony czas realizacji dostawy,
  • Znaczne oszczędności.
 Dzięki wieloletniemu partnerstwu, konkurencyjnemu zarządzaniu kosztami i ciągłej poprawie dążymy do osiągnięcia wymagań strategicznych na szczeblu globalnym, regionalnym i lokalnym. Nasza własna platforma informatyczna KerrierVISION zapewnia bezbłędną widoczność i kontrolę, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i efektywnie realizować potrzeby logistyczne.
 
Kerry Logistics: Fakty
 
  • Rok założenia: 1981
  • Siedziba główna: Hong-Kong
  • Biura: >700
  • Pracownicy: >24 000
  • Strona: www.kerrylogistics.com
 
banner4
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA