Przejdź do artykułu
2022-01-26 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Chemsplash Europe – nowy klient SEGRO

Chemsplash Europe, spółka produkująca oraz dystrybuująca odzież i akcesoria ochronne, wynajęła 2200 m² w SEGRO Logistics Park, Gądki. Przestrzeń będzie wykorzystywana do przechowywania odzieży dla personelu medycznego i BHP, dystrybuowanej następnie na całą Europę. Transakcję koordynowała agencja AXI IMMO. Dzięki tej umowie SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki został w pełni wynajęty.

Chemsplash to irlandzka firma z ponad 40 letnim doświadczeniem, która w swoim asortymencie posiada ochronną odzież jednorazowego użytku oraz środki ochrony osobistej, przeznaczone dla sektora medycznego i przemysłu. Jej nowopowstała spółka-córka, w ramach rozwoju swojej sieci sprzedaży w Polsce i innych krajach europejskich, postanowiła wynająć powierzchnię w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki.

Z naszego nowowynajętego obiektu w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki będziemy dystrybuować produkty na całą Europę. Wybraliśmy Polskę oraz obiekt SEGRO ze względu na atuty lokalizacyjne, które umożliwią nam dynamiczny rozwój działalności, a także ze względu na wysoką jakość usług oferowanych przez dewelopera. Dzięki temu współpraca z SEGRO będzie ważnym wsparciem w realizacji naszych planów rozwoju – mówi Noel McVeigh, Managing Director, Chemsplash.

Cieszymy się, że kolejny klient docenił zalety naszych powierzchni magazynowych w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Wierzymy, że lokalizacja tego parku i dostępne w nim udogodnienia wesprą firmę Chemsplash w realizacji jej planów sprzedażowych i ekspansji na kolejne rynki zagraniczne. Podpisana umowa cieszy nas nie tylko dlatego, że pozyskaliśmy nowego klienta, ale również z uwagi na fakt, że dzięki niej obiekt w Gądkach został w pełni zagospodarowany – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki, jest położony przy drodze ekspresowej S11 oraz w pobliżu autostrady A2, stanowiąc korzystne miejsce do prowadzenia działalności logistyczno-dystrybucyjnej. Na jego powierzchnię składają się dwa budynki, o łącznej powierzchni prawie 77 000 m², ulokowane na działce o wielkości 20 ha. Park jest wyposażony w system komunikacyjny, zawierający szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla pracowników i klientów. Teren jest ogrodzony oraz objęty całodobową ochroną. Klienci mają również zapewnioną pomoc dedykowanego Property Managera SEGRO.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

DS Smith przyspiesza redukcję emisji dwutlenku węgla
UPS zapewnia wsparcie logistyczne dla WOŚP
Park Tychy kupiony za 60 mln złotych
Pod Rzeszowem powstaje Fulfillment Center spółki LPP
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Hillwood wynajmuje powierzchnię dla Hatrans Logistics
H-Logistyka na dłużej w SEGRO Park Gliwice
Logistyczne inwestycje okiem Axi Immo
UNIQ LOGISTIC przedłuża najem w Kutno Logistics Centre

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów