2019-07-02 | Głos z rynku

AsstrA łączy siły z Shippeo

Strategiczne partnerstwo z firmą Shippeo wspiera grupę AsstrA w oferowaniu zróżnicowanych i jakościowych usług nawet najbardziej wymagającym klientom, gwarantując rzetelność i punktualność

Międzynarodowa grupa transportowo-logistyczna AsstrA wybrała Shippeo, europejskiego lidera w dziedzinie przejrzystości łańcucha dostaw, jako partnera w celu zagwarantowania swoim klientom przejrzystości i kompleksowego monitorngu transportu w czasie rzeczywistym.

Od ponad 20 lat AsstrA opracowuje innowacyjne rozwiązania na potrzeby ponad 4 000 Klientów. Konkurencyjność branży transportowej stale rośnie, a oczekiwania klientów nieustannie się zmieniają, dlatego tez AsstrA dąży do umocnienia swojej pozycji jako innowacyjnego gracza na rynku poprzez wdrażanie usług cyfrowych i doskonalenie wykorzystywania danych w czasie rzeczywistym i prognozowania w celu zapewnienia klientom korporacyjnym usług najwyższej jakości.

Jedną z głównych zasad AsstrA jest zapewnianie klientom na całym świecie niezawodnych i terminowych usług transportowych. Aby osiągnąć ów cel i zapewnić natychmiastowy dostęp do informacji o dostawie w czasie rzeczywistym, grupa AsstrA podpisała kontrakt z firmą Shippeo. „AsstrA z przyjemnością nawiązała współpracę z Shippeo. Ta unikalna platforma umożliwia grupie kapitałowej oferowanie klientom korporacyjnym przejrzystości łańcucha dostaw dzięki śledzeniu ładunku w czasie rzeczywistym - bez konieczności wykonywania czasochłonnych i nieefektywnych prac ręcznych”, zaznacza Dmitry Lagun, Prezes grupy AsstrA-Associated Traffic AG. „Platforma Shippeo gwarantuje wydajność załadunków, usprawnione korzystanie z doków i możliwość szybkiego przewidywania problemów związanych z załadunkiem lub rozładunkiem towaru. Dzięki współpracy z Shippeo klienci AsstrA otrzymują niezawodne i przejrzyste usługi logistyczne”.

„Z niecierpliwością czekamy na poszerzenie współpracy z AsstrA. Aktualnie wspieramy grupę kapitałową w digitalizacji procesu transportu i optymalizacji zasobów dzięki korzystaniu ze śledzenia ładunku w czasie rzeczywistym i dokładnych informacji o planowanym czasie dostawy (ETA)”, komentuje Lucien Besse, COO i współzałożyciel Shippeo. „Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca pozwoli AsstrA wyróżnić się na wysoce konkurencyjnym rynku TSL i umocnić swoją pozycję jako czołowego europejskiego dostawcy usług logistycznych 3PL”.


Zobacz także

RUSAK pojawi się na przejściu granicznym w Dorohusku
Alcomex Springs pojawi się w Markach
BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia swoje kompetencje
DKV rozwija sieć tanich stacji z "cenami z listy"
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Wybór odpowiedniej firmy logistycznej to nie lada wyzwanie
Praca zdalna ma zarówno swoje wady jak i zalety
AsstrA pomaga budować tory w Serbii
AsstrA rozwija współpracę interkontynentalną
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA