2019-06-24 | Głos z rynku

BNP Paribas Real Estate Poland rozwija swój dział

Robert Pawłowski dołączył do grona ekspertów BNP Paribas Real Estate Poland, obejmując stanowisko Zastępcy Dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych. Do jego głównych obowiązków należeć będzie doradztwo w procesie wynajmu powierzchni przemysłowych i magazynowych.

Od dłuższego czasu rynek powierzchni magazynowych w Polsce dynamicznie się rozwija. Olbrzymie zainteresowanie najemców sprawia, że popyt przewyższa podaż, a dostępnych powierzchni nie tylko przybywa w błyskawicznym tempie, ale jest ona również coraz lepsza jakościowo. Wzrasta zapotrzebowanie na wysokiej klasy doradców w obszarze wynajmu magazynów czy hal przemysłowych. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku, BNP Paribas Real Estate Poland systematycznie rozbudowuje swoje struktury w tym obszarze. Ostatnio do zespołu ekspertów z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych dołączył Robert Pawłowski, który z dniem 3 czerwca objął stanowisko Zastępcy Dyrektora.

„Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie Roberta w pracy przy złożonych transakcjach wzmocni nasz zespół. Cieszę się, że będziemy mogli zaproponować kompleksowe rozwiązania przy wsparciu eksperta, który bardzo dobrze wie z czym mierzą się klienci i czego potrzebują gdyż do niedawna stał po drugiej stronie” – powiedział Igor Roguski, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Robert Pawłowski posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe związane głównie z branżami: TSL (transport, spedycja i logistyka) oraz nieruchomości, które zdobywał pracując m.in. w: M.S. Stolica, UPS Polska, UPS Supply Chain Solutions, Apreo Logistics, C.H. Robinson, Nissin Logistics czy CBRE, gdzie doradzał głównie firmom logistycznym oraz produkcyjnym. W toku swojej kariery nabył kompleksową wiedzę z zakresu planowania i organizowania łańcucha dostaw oraz zarządzania procesami operacyjnymi zarówno w transporcie drogowym, morskim, lotniczym czy logistyce kontraktowej. W przeszłości odpowiadał m.in. za zarządzanie sprzedażą, operacjami czy uruchomianie nowych produktów i usług. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate Poland pracował jako starszy menadżer dla japońskiego operatora logistycznego, nadzorując m.in. uruchomienie biura w Warszawie oraz zbudowanie działu operacyjnego spedycji morskiej i lotniczej.    

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

DKV rozwija sieć tanich stacji z "cenami z listy"
20 000 MAN TGE opuścił linię produkcyjną fabryki we Wrześni
Połączenie sił w branży systemów TMS
Celem Smurfit Kappa jest gospodarka o obiegu zamkniętym
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Poradnik, który przybliża tajniki wynajmu magazynów
Rekordowe wyniki rynku magazynowego w Polsce
Raport dot. rynku powierzchni magazynowych w III kw.
Stan rynku powierzchni przemysłowych i magazynowych
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA