2019-06-12 | Głos z rynku

220 tanich stacji w polskiej sieci DKV

Trwa dynamiczny rozwój sieci tanich stacji DKV z tzw. „cenami z listy”. Stawki za paliwo są tu średnio 40 gr niższe niż te wyświetlane na pylonie. W tej grupie mamy już 203 punkty marek m.in. Moya, Pieprzyk, Lotos, Uniwar czy Citronex.

Sekret niższej ceny tkwi w niestandardowym modelu jej kalkulowania. Stawki dla klienta są liczone bezpośrednio na bazieceny hurtowejSPOT. Są więc niezależne od chwilowej polityki cenowej na danej stacji, a dodatkowo uwzględniają rabat wynegocjowany dla swoich klientów przez DKV.

To sprawia, że normalną sytuacją jest tankowanie w cenie 40 czy nawet 80 groszy niższej niż ta na dystrybutorze oraz na okolicznych stacjach. Aktualną mapę tych punktów, wraz z bieżącą ceną paliwa, można sprawdzić w aplikacji mobilnej „DKV”. Tanie stacje są też uwzględnione w serwisie internetowym DKV Maps do planowania tras i tankowań – dla wybranego odcinka drogi system wskazuje trzy najtańsze lokalizacje.

W ostatnich dniach sieć rozszerzyła się o punkty marki Pieprzyk, Moya oraz Watis. W jej skład wchodzi dziś: 100stacji Moya,77stacji Pieprzyk, 25 stacji Lotos, 5 stacji Citronex, 4 stacje Uniwar, 2 stacje Watis oraz po jednej stacji: Eko-Tank, Lomax, Areca, Avia, Euro-Oil, Agromex i Nevada Center.

Z oferty korzystać mogą wszyscy klienci DKV, niezależnie od swoich planów rabatowych. Ceny na tych stacjach ustalane są każdego dnia, można je przeglądać na bieżąco w zalogowanym profilu klienta DKV.

"Dzięki systemowi tzw. cen z listy zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości paliwo po najniższych stawkach w Polsce" – tłumaczy Michał Bałakier, dyrektor generalny DKV Euro Service Polska. "Stacje paliw znajdują się na najważniejszych skrzyżowaniach w kraju oraz w obszarach przygranicznych: z Niemcami na zachodzie, z Czechami i Słowacją na południu oraz z Białorusią i Ukrainą na wschodzie. W rejonie Warszawy i wzdłuż autostrady A2 - która tworzy oś wschód-zachód między Brześciem a Frankfurtem - nasi klienci również mogą zaopatrywać się w paliwa na korzystnych dla nich warunkach”.

Obecnie pełna sieć stacji DKV w Polsce, wraz ze znanymi międzynarodowymi markami, liczy w Polsce blisko 5000 lokalizacji. „Poprzez ciągłą integrację z nowymi punktami, zapewniamy klientom najszerszą sieć akceptacji dostępną przy pomocy jednej, niezależnej karty paliwowo-serwisowej. Priorytetami dla DKV były zawsze jakość oraz kompleksowość naszych usług. Umowy z nowymi partnerami są tego najlepszym przykładem” – dodaje Michał Bałakier.

Więcej informacji znajdą Państwo na Facebooku: http://bit.ly/zobaczwięcejnaFB


Zobacz także

20 000 MAN TGE opuścił linię produkcyjną fabryki we Wrześni
Połączenie sił w branży systemów TMS
Celem Smurfit Kappa jest gospodarka o obiegu zamkniętym
O ponad 33 proc. rosną przychody Grupy Wielton
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Myto w Niemczech a pojazdy na gaz: kto nie płaci?
Czechy zmieniają system myta. Czas się przerejestrować.
Kolejny sukces Polaka w wyścigach ciężarówek
Martwe pole w ciężarówce. Akcja dla dzieci w Dobrzejowicach
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA