Przejdź do artykułu
2024-05-21 | Nowości dla TSL

Skompresowane bindy ręczników w rodzinie produktów Tork Xpress Multifold

Podwójna pojemność dozowników, lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowej i zasobów oraz mniejsza częstotliwość uzupełniania wkładów

Tork, marka firmy Essity, światowy lider produktów higienicznych wprowadza na rynek skompresowane ręczniki do rąk do systemu Tork Xpress® Multifold. Dzięki 50% kompresji[1], w dozownikach mieści się dwa razy więcej ręczników, co umożliwia obsługę większej liczby gości pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami wkładów[2].

Press Image1 Xpress Comp 2024800px 1

Źródło: Tork

Wykorzystana w procesie produkcyjnym unikalna technologia kompresji pozwoliła zmniejszyć objętość powietrza w bindzie ręczników, tym samym redukując ilość materiału opakowaniowego nawet o 27%[1] i zwiększając liczbę ręczników w jednej paczce. Ma to bezpośredni wpływ na lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej i usprawnienie transportu. Dwa razy więcej ręczników w jednym transporcie[4] oznacza również mniejszą emisję CO2. Jednocześnie skuteczność skompresowanych ręczników pozostaje na tym samym poziomie, co wcześniej.

– Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby pomóc firmom lepiej wykorzystywać ich zasoby – mówi Bénédicte de Croon, Hand Wiping Product Director, Tork. – Osoby zarządzające firmami m.in. restauracjami, placówkami ochrony zdrowia i biurami zdają sobie sprawę ze znaczenia higieny i zapewnienia dostępu do produktów higienicznych. Skompresowane ręczniki pozwalają lepiej wykorzystać przestrzeń i zwiększyć efektywność personelu. Dzięki nowym produktom, dozowniki nie wymagają częstego uzupełniania, a ich stała dostępność umożliwia osuszanie rąk w higieniczny sposób.

Produkty i usługi higieniczne Tork powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb różnych firm, także tych mniejszych, gdzie nie ma personelu odpowiedzialnego za kierowanie obiektem. Dane pokazują, że system do ręczników Tork Xpress Multifold to najbardziej intuicyjne i łatwe w uzupełnianiu dozowniki Tork[3], a ich obsługa nie wymaga wcześniejszego przeszkolenia pracowników.

Dowiedz się więcej o Tork Xpress skompresowanych ręcznikach Multifold (w składce wielopanelowej): tutaj

[1] W porównaniu do odpowiednich Tork standardowych ręczników w składce
[2] W porównaniu do odpowiednich Tork standardowych ręczników w składce w Tork Xpress mini dozownikach H2
[3] W porównaniu do Tork Matic i Tork PeakServe
[4] W porównaniu do odpowiednich Tork standardowych ręczników Multifold i w oparciu o liczbę ręczników, które mieszczą się na palecie


Zobacz także

Pokazy na żywo w strefie In4Log ruszają już 4 czerwca!
Rada GS1 Polska wybrała nowy zarząd
Logistyczne inwestycje okiem Axi Immo
Pepperl+Fuchs wykorzysta do rozwoju platformę 3DEXPERIENCE
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zapraszamy do Świata HyperGram
Tork wprowadza ręczniki wykonane w 100% z włókien z recyklingu
Nowość Tork zadba o świeżość w każdej firmie
Tork finalistą XVII edycji projektu Superbrands

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów