Przejdź do artykułu
2024-05-16 | Wydarzenia

Targi Modernlog 2024 – poznaj program wydarzeń!

Tegoroczne wydarzenie z udziałem liderów i ekspertów branży logistycznej to zapowiedź nadchodzących innowacji. Spotkania z kluczowymi przedstawicielami rynku, strefy tematyczne, panele dyskusyjne oraz pokazy pracy maszyn na żywo. Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych gości!
Targi Modernlog 2024 – poznaj program wydarzeń! (Żródło: MTP)

Nadchodzące targi to okazja do spotkania z kluczowymi firmami z branży logistycznej. Już teraz w gronie wystawców mamy 75 zgłoszonych firm i instytucji (lista dostępna na stronie modernlog.pl).

W dniach 5 i 6 czerwca 2024 r. odbędzie się konferencja Smart Warehouse z udziałem ekspertów z firm: GXO, Manpower Group, CBRE, Polityka Insight, Jungheinrich Polska, Linde Material Handling Polska, LOCURA, Gebhardt Polska, FIEGE, IKEA, Magna Valor, Inpost Fulfillment, AIUT, Consafe Logistics, Orange, Coca-Cola HBC Polska, Philips, PSI Polska, ILS/ DANXILS, Körber Supply Chain Automation, Ferag Polska sp. z o.o.

W pierwszym dniu konferencji przeprowadzone zostaną 2 panele dyskusyjne Roboty i technologie przyszłości oraz Fulfillment e-commerce – rosnące potrzeby, nowe wyzwania. W ramach panelu otwarcia odbędzie się rozmowa na temat Manager w obliczu wyzwań logistyki przyszłości. Nad merytoryką spotkań czuwają członkinie Rady Programowej Smart Warehouse: Barbara Tokarz, Ilona Miziewicz-Groszczyk oraz Marta Cudziło. W specjalnym wystąpieniu tego dnia będzie można również posłuchać Bartłomieja Bracha – specjalisty w dziedzinie zarządzania ludźmi.

Drugi dzień konferencji zostanie poświęcony panelom tematycznym Digitalizacja i IoT – wsparcie w procesach magazynowania, a także Inteligentne magazyny – automatyzacja i transformacja. Nasi paneliści będą pod merytoryczną opieką Artura Olejniczaka i Piotra Sędziaka z Rady Programowej Smart Warehouse. W ramach wystąpienia specjalnego będzie można posłuchać Wojciecha Łapki z Migros Online.

Modernlog 2023 day3 15 16052024 1621 v2

Pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log

Stałym punktem w programie Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG są pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log, realizowane we współpracy z Wydawnictwem MEDIALOG i partnerami technologicznymi.

Po raz kolejny będzie można zobaczyć pracę maszyn na żywo, zapoznać się z odtwarzanymi na miejscu procesami magazynowym i dowiedzieć się, w jaki sposób je zoptymalizować. W tegorocznej strefie pojawią się firmy: MOSCA, FRONIUS, POL-PLAN, LUCA, ANTER SYSTEM, AIUT, DALMEC, AGROMA POLSAD, WINTERWARM POLSKA i RedSteel.

Konferencja Regałowa Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej

W dniu 5 czerwca odbędzie się również konferencja poświęcona prowadzenie działań na rzecz promocji dobrych praktyk w obszarze techniki magazynowej i transportu wewnętrznego oraz inicjowanie przedsięwzięć edukacyjno–szkoleniowych dla branży logistyki wewnętrznej. Na konferencji wystąpią najlepsi specjaliści z obszaru systemów regałowych w Polsce. Dodatkowo, przewidziano możliwość zapoznania się z nowościami w obszarze informatyzacji w logistyce wewnętrznej – firma OCTOPUS zaprezentuje zastosowanie systemu VR (Virtual Reality) w szkoleniach dla pracowników logistyki wewnętrznej, a firma AG Consult zaprezentuje możliwości aplikacji PRSES Inspect w zakresie wsparcia działań PRSESów.

Stała ekspozycja targowa i wydarzenia towarzyszące

Ekspozycja targów co roku jest odzwierciedleniem bieżących trendów i wyzwań rynku, a jej główną osią są rozwiązania z zakresu logistyki 4.0 oraz nowoczesnego wyposażenia magazynu. Podczas wydarzenia nie zabraknie prezentacji nowości produktowych oraz okazji do networkingu. Osoby zainteresowane inwestycją w nowe technologie znajdą również punkty konsultacyjne znanych instytucji.

Kluczowe wydarzenie branży logistycznej w Polsce to: obecność przedstawicieli największych polskich firm i międzynarodowych parterów, gotowych do podjęcia biznesowych kontaktów, prezentacja najnowszych technologii na miarę logistyki przyszłości (automatyka magazynowa, oprogramowania MES, TMS, WMS, IoT, robotyka, automatyczne systemy składowania, transport wewnętrzny, dygitalizacja procesów produkcyjnych), zautomatyzowany magazyn z pokazami na żywo, a także towarzystwo wydarzenia ITM Industry Europe, czyli największych targów przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowe oraz Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING.

Szczegóły dostępne na stronie: www.modernlog.pl w zakładce Program Wydarzeń.


Zobacz także

Przyszłość branży logistycznej - konferencja Smart Warehouse
Jak radzi sobie Dachser w przemyśle chemicznym?
Rada GS1 Polska wybrała nowy zarząd
MAN Truck & Bus Polska we współpracy z Ekoenergetyką Polską
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Pokazy robotów AIUT w strefie In4Log 2024
Przyszłość branży logistycznej - konferencja Smart Warehouse
targi MODERNLOG 2024 już w czerwcu na MTP
Główne tematy rozmów Kongresu MOVE 2024

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów