Przejdź do artykułu
2022-12-01 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Nowy Oddział Hellmann Polska w Toruniu

Hellmann Polska, zgodnie z przyjętą strategią i potrzebami powiększającej się listy klientów, rozszerzył swoją sieć logistyczną o kolejny oddział. Od października tego roku rozpoczął działalność operacyjną oddział w Toruniu, usytuowany na terenie kompleksu Pannatoni Park II, zlokalizowanego obok węzła autostrady A1 w Lubiczu.

Nowy magazyn o powierzchni 2500 m² oraz biura o powierzchni 210 m², wspierane przez 12 doków przeładunkowych, oraz jedną bramę na poziomie zerowym, zlokalizowane są w nowo wybudowanym obiekcie klasy A z certyfikatem BREEAM.

Otwarcie własnego oddziału dystrybucyjnego w województwie kujawsko-pomorskim wpisuje się w wieloletnią strategię rozwoju własnej drobnicowej sieci Hellmanna w Polsce. Toruń będzie już dziesiątym własnym oddziałem dystrybucyjnym w sieci Hellmanna w Polsce, składającej się z 16 hubów i realizującej przewozy nawet 10 tysięcy palet dziennie.

– Hellmann Polska posiada własną, zintegrowaną sieć logistyczną, którą rozszerza w miarę potrzeb i zgodnie z przyjętą strategią rozwoju. Kolejnym etapem w rozbudowie sieci dystrybucji drogowej jest otwarcie przez naszą firmę oddziału w Toruniu, który ze względu na położenie geograficzne i związane z tym połączenia w obrębie kraju pełni bardzo ważną strategicznie rolę – mówi Jacek Przybyłowski, Dyrektor Zarządzający Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Platforma 3DEXPERIENCE w „EVolutive Facilities” (EVF)
Które towary podlegają zwolnieniu z cła?
Europa i Polska przechodzi na transport intermodalny
Jak przygotować się na szczyt zakupowy?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DPD Polska oddała do użytku nowy oddział w Radomiu
DPD rozwija swoją sieć punktów odbioru
DACHSER wzmacnia sieć w Skandynawii
DPD odpowiada na potrzeby branży ecommerce

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów