Przejdź do artykułu
2022-07-27 | Głos z rynku

DPD Polska Oficjalnym Kurierem Tour de Pologne

DPD Polska została Oficjalnym Kurierem wyścigu Tour de Pologne, który rozpocznie się 30 lipca w Kielcach, a zakończy 5 sierpnia na krakowskich Błoniach. DPD zapewni wsparcie logistyczne wydarzenia i udostępni auta kurierskie mające usprawnić działania organizatorów oraz uczestników rajdu.

DPD Polska od wielu lat wspiera sport, w tym kolarstwo. Świadczy o tym kolejny rok w roli partnera logistycznego największej imprezy kolarskiej w tej części Europy. Firma angażuje się także w rozwój innych dyscyplin, wspierając m.in. Polski Związek Piłki Siatkowej, kluby siatkarskie ( Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) oraz mniejsze zespoły drugoligowe, w tym m.in. WKS Sobieski Żagań.

Cieszę się na kontynuację współpracy pomiędzy Tour de Pologne, a firmą DPD Polska. Jej aktywny udział w organizacji wydarzenia już kolejny raz jest dla nas ogromnym wsparciem. W tym roku znów czekają nas niezapomniane, sportowe emocje, które przeżyjemy w towarzystwie lidera polskiego rynku kurierskiego – mówi Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z 1980 roku.

–  Wspieranie sportu wpisuje się w naszą strategię CSR, która zakłada promowanie zdrowego stylu życia, a także krzewienie wartości takich jak wytrwałość w dążeniu do celu i rywalizacja w duchu fair play. Jestem dumny, że DPD Polska po raz kolejny pełni rolę partnera logistycznego jednej z najlepiej zorganizowanych imprez kolarskich na świecie. Dzięki współpracy z Tour de Pologne stajemy się częścią wielkiego święta sportu, które skupia najlepsze ekipy kolarskie oraz światowe gwiazdy peletonu. To ogromny zaszczyt – komentuje Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu DPD Polska.

Tegoroczna trasa wyścigu to ponad 1200 km podzielone na 7 etapów. Kolarski peleton złożony z 23 drużyn, przejdzie w tym roku przez takie miejscowości jak Kielce, Lublin, Chełm, Zamość, Kraśnik, Przemyśl, Lesko, Sanok, Łańcut, Rzeszów, Nowy Targ, Gronków, Stację Narciarską Rusiński, Skawinę oraz Kraków.

Więcej informacji na temat Tour de Pologne 2022 dostępne jest na oficjalnej stronie: https://www.tourdepologne.pl/.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

GeoPost/DPDgroup zatwierdza cel zerowej netto emisji CO2
X edycja In4Log 2022 odbyła się pod hasłem „Ostatni człowiek w magazynie”
Brak kierowców poważnym zagrożeniem dla transportu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DPD odpowiada na potrzeby branży ecommerce
Prologis fundatorem sprzętu dla szkoły podstawowej
Wywiad z Michałem Wojdatem, Marketing Managerem Segment Industry w firmie Essity
Tork wspiera Grupę Essity w zrównoważonym rozwoju

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów