Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Wózki magazynowe

WANZL Sp. z o.o.

WANZL Sp. z o.o.

05-830 Nadarzyn k/Warszawy, ul. Mszczonowska 69

Tel. 22 739 50 00 / 502 812 585
Fax. 22 739 50 01
www.wanzl.pl, sprzedaz.pl@wanzl.com


Rozwiązania firmy Wanzl efektywnie wspierają procesy logistyki wewnątrzzakładowej i kontraktowej.

Wózki do transportu wewnętrznego, kompletacji towaru i przeładunku, to produkty niezbędne w każdym nowoczesnym magazynie, centrum dystrybucyjnym, zakładzie produkcyjnym czy sklepie internetowym, produkowane wg. indywidualnych wymagań Klienta, cenione za doskonałe parametry eksploatacyjne oraz ponadstandardową żywotność.

OFERUJEMY:

Kontenery mobilne – rollkontenery

  • otwarte z pasami napinającymi, częściowo lub w pełni zamknięte.
  • składane, wsuwane jeden w drugi
  • o różnych gabarytach, kątach otwarcia skrzydeł, z wyposażeniem dodatkowym
  • o nośności do 500 kg
  • dostosowane do współpracy z wózkiem widłowym
  • zoptymalizowane do transportu samochodem ciężarowym
  • z dyszlem do łączenia w pociągi logistyczne
 
wanzl 12

(więcej o kontenerach mobilnych pod linkiem https://www.wanzl.com/pl_PL/produkty/wozki/kontener-mobilny~c424?branches=387)

Wózki kompletacyjne

Proces kompletacji towaru w magazynach to jedno z trudniejszych zadań w łańcuchu logistycznym. Wymaga dokładności przy jednoczesnym zapewnieniu dużej wydajności pracy. Rozwiązania Wanzl efektywnie wspierają personel w kompletacji towaru, zmniejszając ilość popełnianych błędów do minimum. Oferujemy lekkie i wytrzymałe wózki z napędem i bogatym osprzętem.

Wózki do prac kompletacyjnych:

•    otwarte lub częściowo zamknięte
•    o różnych gabarytach i nośności do 500 kg
•    samojezdne: z piątym kółkiem i napędem elektrycznym
•    z bogatym osprzętem tj. półki, kratki działowe, tablice z klipsem, składane drabinki, wygodne uchwyty, sprzęt peryferyjny typu wyświetlacz LCD, skaner, drukarka, akumulator litowo-jonowy
•    na pojemniki z tworzywa sztucznego w standardzie euro
•    kompatybilne z systemami „pick-by…”
•    z dyszlem - mogą również być wykorzystywane jako wagoniki do pociągów logistycznych. Idealne rozwiązanie do zasilania w komponenty oraz podzespoły, poszczególnych gniazd produkcyjnych.

(więcej o wózkach kompletacyjnych na stronie: https://www.wanzl.com/pl_PL/produkty/wozki/wozek-do-kompletacji~c422?branches=387)

Wózki transportowe

Wózki magazynowe z platformami drucianymi, drewnianymi lub z tworzywa sztucznego o nośności do 500 kg, składane, wsuwane jeden w drugi, z bogatym wyposażeniem dodatkowym tj. składane kosze, pojemniki, burty zabezpieczające, hamulce i inne

(więcej na temat wózków transportowych pod linkiem: https://www.wanzl.com/pl_PL/produkty/wozki/wozki-transportowe~c406?branches=387)

wanzl 31

Nadstawki paletowe

Stabilne nadstawki paletowe w wersji zamkniętej lub z otwieranymi bokami, do przechowywania różnorodnych towarów luzem, układane w stos jedna na drugiej, o nośności do 1000 kg każda. Bardzo bezpieczne dzięki narożnikom z dużą powierzchnią styku i wysokim krawędziom.

Nadstawki paletowe  https://www.wanzl.com/pl_PL/produkty/systemy-paletowe/nadstawki-na-palety~c468?branches=387

wanzl 4

Inteligentne rękawice skanujące ProGlove

Inteligentne rękawice robocze ze zintegrowanym skanerem kodów kreskowych do prac magazynowych. Usprawniają i przyspieszają proces skanowania towarów (nawet do 4 sekund na skanie) dając pracownikowi pełną swobodę ruchów.

wanzl5

Autonomiczne roboty transportowe MiR

Samojezdne roboty do transportu wewnętrznego ciężkich ładunków i palet w przemyśle i logistyce. Transportują ciężkie ładunki i palety w sposób autonomiczny oraz automatycznie podnoszą, transportują i rozładowują palety.

wanzl 61

Kontenery termoizolacyjne Olivo

Kontenery termoizolacyjne Olivo przeznaczone do transportu w kontrolowanej temperaturze produktów świeżych, mrożonych oraz innych towarów wymagających ciągłości procesu chłodzenia. Wyposażone w system chłodzenia płytami eutektycznymi lub kriogenicznie, który dobierany jest odpowiednio do rodzaju przechowywanych produktów, warunków logistycznych, czasu trwania przewozu czy dziennego zakresu prac. Zaprojektowane z myślą o produktach gastronomicznych umieszczanych na tacach lub pojemnikach Euro 600 x 400.

wanzl 71

Czujniki temperatur

Czujniki temperatury umożliwiają pełną identyfikację temperatury podczas transportu produktów wrażliwych na temperaturę. Po przyjeździe paczki, dioda (która może być personalizowana) natychmiast wskazuje czy łańcuch chłodniczy został naruszony podczas transportu. Cała historia temperatury wraz z GPS oraz informacją o przesyłce może być bezpośrednio dostępna z dowolnego telefonu wyposażonego w technologię NFC.

wanzl 81

Szafy do dezynfekcji

System skrytek i szaf do ozonowania przedmiotów wymagających czyszczenia i dezynfekcji tj. buty, odzież, kaski, sprzęt elektroniczny (komórki, laptopy), klucze, itp. Itd.

wanzl 91

Mobilne stanowiska pracy

Mobilność i wygoda pracy w każdym zakątku magazynu. Mobilne stanowiska pracy, które mogą być wyposażone w bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy, zapewniający wielogodzinną pracę w systemie informatycznym przy inwentaryzacji, rejestracji przychodzących towarów i obsługi zadań magazynowych, bez względu na lokalizację.

wanzl 10

Stoły kompletacyjne

Idealne stoły do kompletacji i pakowania o wytrzymałej, ergonomicznej konstrukcji, z możliwością indywidualnej konfiguracji dopasowanej do potrzeb oraz szeroką gamą wyposażenia dodatkowego.

wanzl 11

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów