Przejdź do artykułu
2020-10-21 | Głos z rynku

UTA wprowadza nowe urządzenie dla dostawczaków

Firma UTA, jeden z czołowych dostawców kart usługowych i paliwowych w Europie, rozszerza swoje portfolio rozwiązań służących do naliczania opłat drogowych w różnych systemach o UTA One® Move, nowe urządzenie pokładowe do obsługi opłat drogowych w czterech krajach europejskich. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane dla pojazdów do 3,5 tony, w tym samochodów osobowych i dostawczych.

Carsten Bettermann, CEO UTA: „Od lat oferujemy rozwiązania w zakresie opłat drogowych, takie jak sprawdzony produkt UTA One® dla pojazdów o dmc powyżej 3,5 t, który zapewnia ogólnoeuropejską mobilność naszym klientom z branży transportowej i logistycznej. Obecnie wprowadzany UTA One® Move jest nowym produktem, który rozszerza kompleksową usługę na pojazdy lżejszej klasy. Ten krok jeszcze bardziej zbliża nas do celu – osiągnięcia pozycji dostawcy szerokiego pakietu mobilnych rozwiązań oferowanych z jednego źródła”.

UTA One® Move umożliwia szybkie i skuteczne rozliczanie opłat drogowych i parkingowych we Francji, Włoszech, Portugalii i Hiszpanii, łącznie ze strefą ograniczonego ruchu na mediolańskiej starówce. Rozwiązanie to może być również stosowane w ramach usługi promowej Caronte między kontynentalną częścią Włoch a Sycylią.

UTA One® Move jest przeznaczone dla menadżerów flot oraz kierowców we Francji, Włoszech, Portugalii i Hiszpanii, jak również dla klientów międzynarodowych, którzy przejeżdżają przez te kraje. Oprócz wygodnego rozliczania opłat drogowych to nowe urządzenie pokła-dowe pomaga również zarządzającym parkiem pojazdów w optymalizacji procesów admi-nistracyjnych. Elektroniczna obsługa opłat i jasne fakturowanie eliminują czasochłonne rozli-czenia gotówkowe i pracę papierkową, co oszczędza czas. Ponadto użytkownicy mogą z łatwością zmieniać numery rejestracyjne przypisane do urządzeń w internetowej Strefie Klienta UTA na stronie www.uta.com.

Urządzenie UTA One® Move zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający szybki i łatwy montaż na przedniej szybie samochodu. Jest dostarczane w pełni skonfigurowane, a dodatkowe zasilanie nie jest wymagane dzięki użyciu baterii wewnętrznej. UTA One® Move można zamówić już teraz na stronie www.uta.com.


Zobacz także

Jarosław Cisak, prezes Jungheinrich Polska, z nowymi kompetencjami w międzynarodowym koncernie
Grupa Tubądzin zrealizowała inwestycje za ponad 80 mln PLN
PEKAES przechodzi w ręce GEODIS
Sescom aktywnie inwestuje w technologię wodorową
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Kolejne stacje tankowania LNG w sieci UTA
Czy transport ma stać się zeroemisyjny?
UTA poszerza obszar działania urządzenia UTA One
Analiza zmian w europejskim transporcie drogowym
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA