2019-07-03 | Głos z rynku

WorldStar Awards dla Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zdobyła trzy nagrody za innowacyjne i zrównoważone rozwiązania z zakresu opakowań podczas 2019 WorldStar Awards
Pierwszym produktem był zestaw do dializ ratujacych życie. „Not a Drop Wasted” jest bezpiecznym, łatwym do otwarcia opakowaniem z zaokrąglonymi rogami mającym na celu ochronę 5-litrowych worków z roztworem do dializy.

Kolejnym nagrodzonym produktem było wyróżniające się pudełko na zabawki "Cardboard Castle" do wykorzystania w sektorze e-commerce. Zabawka jest dostarczana w atrakcyjnym pudełku, które można następnie szybko zamienić w zamek, dostarczając przy tym klientom niezapomnianych wrażeń.

Smurfit Kappa została nagrodzona trzecią nagrodą za opakowanie dla branży motoryzacyjnej "Packed like Sardines", w którym ukryto łatwą w montażu wkładkę i wyeliminowano konieczność stosowania tworzyw sztucznych. Lider w dziedzinie opakowań jest świadkiem rosnącej liczby klientów, pragnących zastąpić materiały niepodlegające recyklingowi zrównoważonymi alternatywami z portfolio inicjatywy Better Planet Packaging.Wypowiadając się na temat zdobycia nagród, Zdeněk Suchitra, Dyrektor Generalny Smurfit Kappa w Czechach i Słowacji, powiedział: - To dla nas ogromny zaszczyt otrzymać te prestiżowe nagrody.

Pracujemy z klientami z wielu różnych sektorów, aby stworzyć zrównoważone opakowania, które spełnią szereg wymogów. Jestem dumny z utalentowanych i kreatywnych ludzi, dzięki którym te produkty powstały.

Jan Kaprhál, Dyrektor ds. Innowacji i Marketingu Smurfit Kappa, dodał: - Jako wiodący dostawca zrównoważonych rozwiązań z zakresu opakowań jesteśmy zaangażowani w dostarczanie zarówno innowacji, jak i wartości dodanej naszym klientom i ich działalności.

Coroczne nagrody WorldStar przyznawane są przez Światową Organizację Opakowań. W tym roku do konkursu wpłynęło 319 zgłoszeń z 34 krajów.


Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ

Zobacz także

Strategiczne partnerstwo na rynku usług transportowych
RUSAK pojawi się na przejściu granicznym w Dorohusku
Alcomex Springs pojawi się w Markach
BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia swoje kompetencje
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Celem Smurfit Kappa jest gospodarka o obiegu zamkniętym
Smurfit Kappa opracowuje substytut dla folii termokurczliwej
Ekologia decyduje o wyborze opakowań przemysłowych i magazynowych
Cel: minimalizacja odpadów niepodlegających recyklingowi
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA