Przejdź do artykułu
2023-04-26 | W magazynie

Nowy wymiar skuteczności

Seria kompaktowych skanerów przeznaczonych do wymiarowania - Cubetape C200 Parceltools oraz przemysłowe drukarki etykiet Zebra ZT111 to nowości zarówno w ofercie Koncept-L , jak i na polskim rynku. Są trwałe i niezwykle skuteczne, a dodatkowo charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz atrakcyjną ceną.

Urządzenia Cubetape C200 stanowią w pełni automatyczne i przenośne rozwiązanie do błyskawicznego obliczania wymiarów paczek oraz palet. Inteligentna kombinacja taśmy mierniczej oraz skanera umożliwia użytkownikowi wykonanie pomiaru i szybkie wprowadzenie danych do systemu. Cubetape pozwala na integrację z wieloma urządzeniami peryferyjnymi oraz bezproblemowo łączy się ze wszystkimi głównymi aplikacjami WMS i oprogramowaniem wysyłkowym.

Cubetape C200W

Razem z komputerami mobilnymi, drukarkami, skanerami oraz wagami tworzy przyjazny dla użytkownika i ekonomiczny system do automatyzacji, przechwytywania i przesyłania krytycznych danych o przesyłkach. Seria C200 to niezwykle trwałe i atrakcyjne cenowo urządzenia z licznymi funkcjami, które pomogą w wykonywaniu zadań i wyniosą jakość pracy na wyższy poziom. Cubetape C200 z powodzeniem znajdą zastosowanie w przemyśle transportowym, logistycznym, pocztowym i wielu innych.

Z kolei Zebra ZT111 to niezwykle solidna, 4-calowa przemysłowa drukarka etykiet marki Zebra Technologies. Kompaktowa obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowana, aby zapewnić niezawodne działanie w wymagającym środowisku. Ta najmniejsza w swojej klasie drukarka odnajdzie się w większości obszarów o ograniczonej przestrzeni i wytrzyma trudne warunki przemysłowe. Bez problemu poradzi sobie także w magazynowaniu i logistyce, handlu, gastronomii i wielu innych. Warto dodać, że jest to najprzystępniejsza cenowo drukarka przemysłowa w ofercie firmy Zebra. ZT111 stanowi idealne połączenie funkcjonalności, jakości oraz opłacalności. Dzięki wydajnemu procesorowi, urządzenie może drukować etykiety z prędkością 152 mm/s w rozdzielczości 300 dpi oraz 254 mm/s w rozdzielczości 203 dpi. Maksymalna szerokość druku wynosi 104 mm. Nowy model oferuje również szereg opcji łączności, standardowo USB i RS-232 oraz opcjonalnie Ethernet i Wi-Fi. Intuicyjny interfejs pozwala na łatwą obsługę, wygodę użytkowania oraz konserwację urządzenia. Obsługuje języki ZBI 2.0, EPL, EPL II, ZPL i ZPL II oraz może emulować pozostałe języki, które są powiązane z drukarkami innych marek, dzięki obsłudze Printer Emulations z gamy narzędzi Print DNA.

Autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Cubetape oraz Zebra Technologies jest firma Koncept-L S.A. Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.


Zobacz także

WMS dla magazynu jest jak olej w silniku – jego brak prowadzi do zatarcia mechanizmów
Clark zaprezentował nowy elektryczny wózek paletowy do lekkich zastosowań
Nie przegap nowej generacji drukarek Brady
Nowy standard izolacji hal namiotowych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Bezpieczne płatności mobilne w klasie korporacyjnej
ID Logistics Polska zwiększł wydajność magazynów o 15%
Poznaj drukarkę CL-S700II firmy Citizen
Zebra Technologies usprawnia rozwój swoich partnerów

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów