Przejdź do artykułu
Usługi / Deweloperzy

GLP

GLP

00-120 Warszawa, ul. Złota 59

Tel. 22 222 21 00
www.glp.com/eu/pl/home/, contact-pl@glp.com


GLP to wiodąca międzynarodowa firma specjalizująca się w inwestycjach w sektorze nieruchomości logistycznych. W Europie, Azji i obu Amerykach zarządza budynkami oraz funduszami private equity o łącznej wartości 89 mld dolarów.

Działalność GLP w Europie jest skoncentrowana na najsilniejszych rynkach – Francji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Węgrzech, Słowacji, oraz Czechach. Portfolio firmy wyróżnia się projektami typu big box, zrealizowanymi w najwyższym standardzie i użytkowanymi przez zróżnicowaną społeczność klientów.

W Polsce GLP działa od 2020 roku, gdy sfinalizowany został zakup nieruchomości należących wcześniej do Grupy Goodman. Pierwszym projektem ukończonym w Europie Środkowo-Wschodniej pod szyldem GLP jest nowy budynek zrealizowany w ramach Kraków Airport Logistics Centre. W budowie znajduje się również obiekt o powierzchni 32 tys. mkw. w podwarszawskich Jankach. Pozostałe inwestycje firmy, istniejące lub planowane, zlokalizowane są w sąsiedztwie kluczowych węzłów transportowych oraz dużych miast, takich jak Wrocław, Poznań, Gdańsk, Łódź, Toruń czy aglomeracja górnośląska.

Do grona klientów GLP należą firmy z branży handlowej, farmaceutycznej, e-commerce, 3PL oraz motoryzacyjnej, dla których powstają rozwiązania szyte na miarę, w budynkach spełniających najwyższe standardy w zakresie funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów