Przejdź do artykułu
2020-05-14 | Łańcuch dostaw

Mobilna awizacja

Dziś śmiało można stwierdzić, że powszechnym towarem deficytowym jest przede wszystkim czas. Jest to istotne stwierdzenie również patrząc ze strony obsługi łańcucha dostaw, gdzie każdy liczy każdą minutę. Dlatego tak istotnym jest odpowiednia obsługa i wsparcie łańcucha dostaw. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie SoftwareStudio przygotowało system Studio Awizacje VSS.net .

System Studio Awizacje VSS.net rejestruje wszystkie wizyty, przechowuje informacje związane z celem, czasem i przebiegiem awizacji. Oprogramowanie klasy YMS proponowane przez SoftwareStudio wspiera również komunikację pomiędzy działami oraz koordynuję dostęp do zasobów firmy. Zastosowanie programu awizacyjnego przez przedsiębiorstwa zapewnia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz kierwców.

Studio Awizacje VSS.net obsługiwany jest przede wszystkim za pomocą przeglądarki internetowej. Po wejściu na stronę www i zalogowaniu się do programu użytkownik otrzymuje funkcjonalności które są zgodne z jego uprawnieniami.

Tak samo jak optymalizacja czasu realizacji podczas obsługi transportu, istotny jest komfort użytkowania systemu. I tutaj SoftwareStudio wyszło z propozycją udostępnienia aplikacji mobilnej na urządzenia przenośne, która w przejrzysty sposób zaprezentuje najważniejsze informacje oraz da dostęp do istotnych dla użytkownika funkcjonalności.

I tak użytkownicy powiązani ze spedytorami mogą weryfikować awizacje które są do nich przypisane, dopisać awizację, potwierdzić transport i godzinę podstawienia pod bramę zakładu, czy zgłosić opóźnienie w transporcie.

Aplikacja mobilna może być również elementem sygnalizowania zakończenia pewnego etapu obsługi, która została wcześniej określona w systemie, np. rozładunku, czy załadunku. Możliwe jest również raportowanie prac, czy wykonanie dokumentacji zdjęciowej.

Uruchomiony program w przeglądarce telefonu jest skalowany do rozmiarów ekranu dając pełny dostęp do tych samych funkcji co podczas obsług przez przeglądarkę www komputera, jednak system awizacyjny może mieć również dedykowaną aplikację mobilną. Apliakcja mobilna tak samo jak w przypadku tej dla stron www pozwala na stworzenie dedykowanego rozwiązania dla użytkowników o różnych uprawnieniach. W takim wypadku spedytor może za pomocą aplikacji mobilnej potwierdzić transport, godzinę podstawienia pod bramę zakładu, czy zgłosić opóźnienie.
Z poziomu aplikacji mobilnej można również dopisać nową awizację przez uzupełnienie kilku pól.

Aplikacja mobilna dzięki swojej prostocie pozwala na bezproblemową obsługę i przekazaywnaie istotnych danych podczas obsługi awizacji, ułatwiając komunikację i przyśpieszając realizację.

https://demo.softwarestudio.com.pl/


Zobacz także

Jaka jest rola Customer Service w komunikacji operatora logistycznego z klientem?
Rozszerzona rzeczywistość zwiększy wydajność łańcucha dostaw
Poznaj 5 cech menadżera sukcesu dzisiejszych czasów
Magazyny Small Business Units (SBU) i logistyka miejska pokazują nowe oblicze łańcucha dostaw
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA