Przejdź do artykułu
2020-07-21 | Kaizen&Lean

Nadzór nad pracownikiem

W natłoku realizowanych spotkań, zadań czy projektów, dobrym rozwiązaniem jest wdrożenie w firmie oprogramowania wspierającego pracę handlowców. SoftwareStudio w swojej ofercie posiada system Studio CRM.net, który nie tylko wspiera handlowców w realizacji zadań, ale również pozwala na nadzór handlowców przez ich przełożonych.
Oprogramowanie do raportowania pracy przechowuje informacje dotyczące kontrahentów, towarów, dokumentów oraz raportów i planów wizyt. Dlatego też w każdej chwili przedstawiciel handlowy ma dostęp do niezbędnych w jego pracy danych, takich jak adresy klientów, historia zamówień, ceny i stan magazynowy towarów.

System pozwala na raportowanie dnia pracy handlowców, każdego spotkania, wypełnionego zadania, czy telefonu. Podczas zapisu można dokładnie opisać cel rozmów oraz ich efekt końcowy. Jeśli wymagane jest wprowadzenie kontroli czasu pracy handlowców oraz wykorzystania zasobów firmy jako pojazdów flotowych to Studio CRM.net jest idealnym rozwiązaniem.

Prócz raportowania pracy i wykorzystania zasobów firmowych program sprawdzi się również jako system do zbierania danych od klientów. W programie dostępny jest moduł ankiet, które mogą być udostępniane za pomocą generowanych linków i wysyłane w wiadomościach mailowych. Tworzenie ankiet przez użytkowników daje pełną dowolność co do jej formy, stawianych pytań, czy odpowiedzi.

Studio CRM.net pozwala na przegląd danych z wizyt i zadań w postaci raportów i zestawień. Raporty generowane w programie mogą być wyświetlane bezpośrednio w programie lub pobierane m.in. jako plik pdf, xls, czy word.

Oprogramowanie jest dostępne online z każdego urządzenia które ma dostęp do internetu. Program obsługiwany jest przez przeglądarkę internetową, ale może do tego służyć również dedykowana aplikacja mobilna dostępna np. na smartphony.

Zapraszamy do weryfikacji oprogramowania na stronie demo.softwarestudio.com.pl


Zobacz także

Na czym polegają korzyści wykorzystania sztucznej inteligencji w przemyśle?
Jak zwiększać elastyczność produkcji, wykorzystując IT w dynamicznie zmieniającym się środowisku?
Jak wygląda w praktyce współpraca człowieka z cobotem w przestrzeni przemysłowej?
SUR-FBD CMMS/EAM co nowego w 2020?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Transformacja cyfrowa pomocna w obliczu pandemii
Studio Palety.net pozwala na kontrolę przepływu palet
Organizacja pracy z Studio TCS.net
Im więcej sprzedajemy, tym większe szanse na popełnienie błędu
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA