2019-10-14 | Z ładunkiem w drodze

Łączy nas rodzinna atmosfera

Jeśli chcesz kupić ubrania lub przybory szkolne dobrej jakości i za rozsądną cenę, odwiedź PEPCO. Towar do części sklepów PEPCO w Czechach, w Polsce i na Słowacji przybywa dzięki usługom transportowym Grupy Geis.

„Współpraca z PEPCO i e-llis (jego 4PL partner w dystrybucji) rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy zaczęliśmy importować towary z ich polskiego magazynu centralnego do Czech. Dzięki naszej sieci transportowej dostarczyliśmy pierwszą paletę towarów do wybranych sklepów” - mówi Daniel Knaisl, dyrektor zarządzający Grupy Geis. PEPCO jest bardzo wymagającym klientem, który szczyci się jakością dostawy. Grupa Geis była jednak w stanie sprostać wymaganiom klienta i już w lipcu tego roku współpraca została znacznie rozszerzona. Obecnie Geis prowadzi również dystrybucję na rynku polskim, dostarcza towary PEPCO na Słowację, a dystrybucja w Czechach została znacznie poszerzona o inne punkty sprzedaży. Bardzo ważne jest, aby jakość dostaw we wszystkich krajach była na wysokim poziomie. Jednocześnie wymagania dotyczące dostawy są bardzo wysokie i na przykład oczywiste jest utrzymanie rozładunku nie tylko w danym dniu, ale także w określonym przedziale czasowym.

Pierwszą część łańcucha transportowego zapewnia głównie transport całopojazdowy. „Odbieramy towary na rynek polski w centralnym magazynie PEPCO w Rawie Mazowieckiej, który jest bardzo blisko naszego centralnego magazynu wysyłkowego. Dystrybucja na rynek czeski i słowacki realizowana jest z tegorocznego otwartego magazynu PEPCO w Sosnowcu. Samochody trafiają do wielu naszych centrów/oddziałów w każdym kraju, gdzie przesyłki są konsolidowane, a następnie trafiają bezpośrednio do sklepów za pośrednictwem naszego systemu transportu palet ”- wyjaśnia Daniel Knaisl.

Sieć sklepów PEPCO rozwija się i modernizuje bardzo szybko. Geis zaopatruje powstające sklepy bezpośrednio z magazynów centralnych. Podczas modernizacji istniejących sklepów Geis zapewnia również krótkoterminowe składowanie towarów i sprzętu, które można albo dalej przechowywać, albo dostarczać w razie potrzeby do otwieranych sklepów.

„Wierzymy, że nasza współpraca się rozwinie. Łączy nas podobna filozofia w biznesie - dobra obsługa klienta i pomimo szerokiego zakresu współdziałania, stale rodzinna atmosfera w firmie” - mówi Daniel Knaisl.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

PEKAES zakończył kolejną inwestycję
Koszty użytkowania silników CNG/LNG są niższe niż Diesla
Megaciężarówki Dachser przemierzają czeskie drogi
Uber próbuje zrewolucjonizować usługi transportowe
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA