Przejdź do artykułu
2020-05-28 | Nowości dla TSL

Wielozadaniowy twardziel

Koncept- L wprowadził do oferty nowy terminal danych MT90 Orca II marki Newland. To wielozadaniowe i wytrzymałe urządzenie wyposażone w pięciocalowy, pojemnościowy ekran dotykowy.

Terminal posiada oparty na półprzewodnikowej technologii CMOS moduł skanujący, który w parze z autorską technologią przetwarzania danych, pozwala na odczyt wszystkich standardowo używanych kodów 1D i 2D. Jego pro konsumencki design w połączeniu z systemem operacyjnym Android, sprawia, że praca z nim jest porównywalna do korzystania z telefonu komórkowego.

Niezwykle prostą i szybką inwentaryzację zapewnia opcjonalny uchwyt RFID UHF, który umożliwia błyskawiczną rejestrację tagów RFID. W pakiecie MT90 Orca II marki Newland oferuje oprogramowanie Ndevor – autorski software firmy Newland. Dzięki niemu zarządzanie wieloma urządzeniami z jednego miejsca staje się bardzo proste. Komputer mobilny MT90 Orca II posiada aparat fotograficzny o matrycy 8 Mpx i standardowe wejście micro USB. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 4500 mAh umożliwia pracę przez 10 godzin bez przerwy. Dodatkowo wzmocniona konstrukcja zapewnia wyższą odporność na trudne warunki panujące w wymagających środowiskach, takich jak linie produkcyjne czy chłodnie. Szczelność obudowy jest certyfikowana standardem IP65, natomiast gumowa powłoka należąca do standardowego wyposażenia chroni terminal przed codziennymi uszkodzeniami mechanicznymi, czyniąc go odpornym na wielokrotne upadki z wysokości 1,5 m na beton. Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Newland jest firma Koncept-L S.A, a więcej szczegółów znajduje się na stronie www.koncept-L.pl


Zobacz także

Firma Hörmann rozszerza ofertę bram przemysłowych
SeaExplorer utrzymuje łańcuchy dostaw
Emapa pomaga optymalizować dostawy w obliczu pandemii
WABCO i Sioen tworzą rozwiązanie chroniące ładunek
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zebra TC21 i TC26 - wysoka wydajność w niskiej cenie
Wytrzymałe urządzenia mobilne od Zebra Technologies
W Rzeszowie otwarto nowoczesny terminal DB Schenker
Android pojawia się na coraz większej liczbie urządzeń
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA