Przejdź do artykułu
2024-02-15 | Wydarzenia

Technologiczne rewolucje na Politechnice Śląskiej

Gliwice, 15.02.2024 r. (AP) - Startuje nowa seria bezpłatnych wydarzeń stacjonarnych "Technologiczne Rewolucje: Warsztaty innowacyjnych rozwiązań dla produkcji". Pierwsze spotkanie odbędzie się 7 marca 2024 r. w Centrum Testowania Technologii 4.0 w Politechnice Śląskiej, stanowiąc platformę dla przedsiębiorców i inżynierów do wspólnego rozwiązywania konkretnych problemów przemysłowych.
Technologiczne rewolucje na Politechnice Śląskiej (Żródło: APA Group)

Wydarzenie, z pierwszym partnerem – firmą Phoenix Contact, skupi się na praktycznym zastosowaniu nowych technologii oraz omówieniu trendów branżowych, zmian w ustawodawstwie i najlepszych praktyk poprzez case studies. Eksperci z Phoenix Contact oraz APA Group poprowadzą sesje warsztatowe, a następnie zainicjują 45-minutową sesję problem solving, podczas której uczestnicy będą mieli okazję przedstawić swoje wyzwania i wspólnie szukać rozwiązań.

– Celem 'Technologicznych Rewolucji' jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale przede wszystkim stworzenie przestrzeni dla praktycznego zastosowania nowych technologii w działalności biznesowej – mówi dr inż. Artur Pollak, współorganizator wydarzenia. – Chcemy, aby uczestnicy opuszczali nasze warsztaty nie tylko z bagażem teoretycznej wiedzy, ale także z konkretnymi rozwiązaniami na swoje problemy.

Spotkanie, mające charakter interaktywny i praktyczny, adresowane jest do profesjonalistów oraz entuzjastów branży technologicznej, niezależnie od ich poziomu wiedzy technicznej. Organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy szuka inspiracji, czy konkretnych rozwiązań technologicznych.

Oprócz warsztatów i sesji problem solving, wydarzenie będzie również okazją do networkingu i wymiany doświadczeń w mniej formalnej atmosferze, dzięki przewidzianemu poczęstunkowi.

"Technologiczne Rewolucje" to wyjątkowa okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Spotkanie jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja: https://technologiczne-rewolucje.apagroup.pl/

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ

 


Zobacz także

4 kwietnia na MTP odbędzie się kongres MOVE
Nowy Dyr. Operacyjny i Dyr. ds. Badań i Rozwoju w Clark Europe
Tork wprowadza ręczniki wykonane w 100% z włókien z recyklingu
Grupa Muszkieterów przedłużyła najem w GLP Poznań I
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów