2019-11-19 | Wydarzenia

Rozwiązania chmurowe dla ERP

4 grudnia br. odbędzie się spotkanie „System ERP w chmurze podstawą w czasach cyfrowej transformacji”, które poświęcone będzie rozwiązaniom chmurowym. Wydarzenie będzie realizowane on-line, dzięki czemu będzie można wziąć w niej udział z dowolnego miejsca. Organizatorem wydarzenia jest firma IT.integro we współpracy z Microsoft.

Najnowsze trendy z obszaru ERP w modelu on-cloud

Transformacja cyfrowa jest zjawiskiem, które napędza rozwój aplikacji chmurowych. Rośnie liczba dostępnych rozwiązań, a tym samym znacząco wzrasta zainteresowanie migracją systemów ERP do chmury.

Według raportu Cloud Security Alliance - Impact of Cloud on ERP, szacuje się, że 65% firm planuje lub jest w trakcie migracji systemu ERP do chmury i aż 87% organizacji, które decyduje o wyborze oprogramowania ERP, rozważa model on-cloud.

Chmura stała się zjawiskiem powszechnym. Jest wykorzystywana nie tylko w biznesie, ale również w życiu prywatnym. Naturalną konsekwencją panujących trendów jest przeniesienie do chmury również aplikacji ERP. System w chmurze ma duże grono zwolenników, nadal jednak budzi sporo kontrowersji. Czy rozwiązanie jest na tyle elastyczne, że dopasuje się do potrzeb firm ze wszystkich branż? Na to i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w trakcie.

Agenda spotkania

Podczas konferencji omówione zostaną trendy, nowinki technologiczne, a także innowacje, jakie pojawiły się w chmurowej wersji systemu ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central. Prelegenci wyjaśnią, dlaczego chmura jest kierunkiem, od którego nie ma odwrotu, a także, dlaczego firmy już dziś powinny myśleć o zmianie i cyfrowej transformacji.

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w możliwości, jakie daje oprogramowanie ERP w modelu on-cloud. Omówione zostaną korzyści wynikające z integracji systemu z zestawem aplikacji chmurowych pod nazwą Power Platform, pakietem Office 365 oraz sztuczną inteligencją. Poznają również koszty licencji oraz możliwe ścieżki migracji do chmury.

Obowiązkowe spotkania dla firm szukających nowości

E-konferencja „System ERP w chmurze podstawą w czasach cyfrowej transformacji” powinna stać się obowiązkowym etapem, zarówno dla firm posiadających oprogramowanie ERP rozważających przejście do chmury, dla firm nieposiadających systemu ERP, ale rozważających taką inwestycję, a także dla osób zainteresowanych rozwiązaniami chmurowymi oraz oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem.

Rejestracja

Udział w e-konferencji jest bezpłatny, a rejestracja jest możliwa na stronie https://www.dynamics365bc.pl/ekonferencja-system-erp-w-chmurze/


Zobacz także

Kolejna edycja Akademii Spedytora ruszyła!
BHP to priorytet w firmie produkcyjnej i logistycznej
Najnowszy numer czasopisma Kaizen już dostępny!
Jubileusz firmy Seifert Polska pod znakiem ekspansji
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Przedsiębiorstwa muszą zagwarantować płynność procesów przy pomocy systemu ERP
Lider produkcji stalowej z systemem ERP od Sente
SENTE wdraża system ERP w Mastermedii
Teneum – nowatorski system ERP od Sente
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA