Przejdź do artykułu
2024-07-05 | Głos z rynku
Strażacy z Łodzi zwycięzcami turnieju piłkarskiego Prologis

Pod czujnym okiem syrenki Naviki – uwiecznionej na muralu witającym pracowników i gości Prologis Park Łódź – w miniony piątek rozegrano II Turnieju Piłkarskim Prologis o Puchar Naviki. Do sportowych zmagań stanęło osiem amatorskich zespołów złożonych z klientów i partnerów Prologis z regionu łódzkiego.

Prologis 05072024 8000 low1

Po pełnych emocji rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła drużyna Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, tym samym obroniła tytuł zdobyty podczas pierwszej edycji Turnieju. Drugie miejsce na podium zajęła drużyna UN1F1ED² Global Packaging Group, która wystąpiła pod nazwą UGPG2 FC TEAM, a trzecie miejsce wywalczył zespół GXO II, który w meczu o trzecie miejsce pokonał swoich kolegów z GXO I.

Turniej Piłkarski Prologis o Puchar Naviki wykracza poza ramy zwykłej rywalizacji sportowej – jest wydarzeniem integrującym pracowników i budującym wyjątkowe relacje biznesowe. 

Prologis 05072024 8000 low4444

– Organizowane przez nas rozgrywki to nie tylko mecze piłkarskie, ale przede wszystkim doskonała okazja, by się bliżej poznać i lepiej rozumieć także poza boiskiem. Fakt, że tyle osób wzięło udział w Turnieju Prologis – zarówno zawodników, jak i kibiców - pokazuje, jak ważne są tego typu spotkania. – powiedział Michał Stankiewicz, Senior Development Manager w Prologis i kapitan drużyny gospodarzy.

Turniej rozegrano na wielofunkcyjnym boisku sportowym w centrum dystrybucyjnym Prologis Park Łódź, które powstało w ramach inicjatywy PARKlife™. Obiekt jest przystosowany do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy tenisa ziemnego. Mogą z niego korzystać wszyscy klienci łódzkich parków Prologis.

Prologis 05072024 8000 low333

PARKlife™ to nie tylko sportowa infrastruktura, ale przede wszystkich wszelkie rozwiązania i inicjatywy, których celem jest stworzenie przyjaznych, nowoczesnych i atrakcyjnych miejsc pracy. Wśród nich są m.in. strefy relaksu ze stolikami i ławkami na świeżym powietrzu, krzewy, drzewa i łąki kwietne, pasieki, schronienia dla jeży, domki dla owadów, wiaty rowerowe z zapleczem serwisowym czy punkty ładowania samochodów elektrycznych.

Niezależnie czy chodzi o bycie globalnym liderem nieruchomości logistycznych, rywalizację fair play czy integrację społeczności lokalnych, relacje są... Made in Prologis

Prologis 05072024 8000 low22


Zobacz także

Wymiana tachografów - im później, tym gorzej
XII edycja In4Log 2024 to lekcja magazynowej optymalizacji z wykorzystaniem najnowszej technologii
Nadchodzi druga rewolucja w handlu - kody GS1 QR
Polski debiut elektrycznego samochodu Maxus e-Deliver
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów