Przejdź do artykułu
2022-08-17 | Głos z rynku

Nowości Auto ID z Androidem od Zebra Technologies

Wraz ze wzrostem sprzedaży przez Internet, rosną wyzwania przed działami logistyki, magazynowania czy produkcji. Coraz większy nacisk kładzie się na szybkość realizacji zamówień. Producenci wychodzą naprzeciw potrzebom rynku, aby sprostać oczekiwaniom i tworzą urządzenia, które pozwolą zautomatyzować działania, maksymalnie uprościć obsługę i usprawnić pracę personelu.

Jeden z liderów rynku Auto ID – firma Zebra Technologies - posiada w swojej ofercie specjalistyczne komputery mobilne, skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet i kart, tablety oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku.

Kompaktowy komputer WT6300 z segmentu technologii ubieralnych od Zebra Technologies to sprzęt przełomowy i innowacyjny w branży Auto ID. Pozwala na obsługę bez użycia rąk, dzięki czemu zwiększa komfort działania, przyspiesza pracę, poprawia wydajność i znacząco wpływa na dokładność realizowanych zamówień. Specjalny system mocowania na ramieniu, daje możliwość łatwej regulacji urządzenia i co najważniejsze – zmniejsza nacisk i obciążenie mięśni, co podczas wielogodzinnego wykonywania zadań jest niezwykle istotne. Rozwiązanie może być kojarzone przez użytkowników, bowiem WT6300 jest następcą popularnego modelu WT6000. Urządzenie posiada możliwość rozbudowy i wyposażenia w ciekawe akcesoria jak dołączana klawiatura, dzięki której obsługa aplikacji przy użyciu fizycznych klawiszy staje się zdecydowanie prostsza czy skaner kodów kreskowych, który pozwala na natychmiastową identyfikację towarów. Producent deklaruje, że WT6300 w połączeniu ze skanerem pierścieniowym RS5100 zwiększa produktywność aż o 30%. Dodatkowo jest kompatybilny z wyświetlaczem HD4000, który mocuje się do okularów ochronnych. WT6300 zapewnia dużą wydajność, ponieważ został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz i pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android. Z kolei norma szczelności IP65 gwarantuje odporność na działanie wody i kurzu. Urządzenie wytrzyma również wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,2 metra.

Komputer ubieralny WT6300 Zebra

Komputer dotykowy TC8300 to innowacyjna konstrukcja od Zebra Technologies, która świetnie odnajdzie się podczas kompletacji towarów na magazynie, przy identyfikacji wyrobów na taśmie produkcyjnej oraz przy przyjmowaniu dostaw w sklepach. TC8300 umożliwia pewny chwyt urządzenia i wyklucza konieczność wykonywania niekomfortowych ruchów. Zastosowanie wygodnej rączki wnosi ergonomię obsługi i pozwala uzyskać większą produktywność pracowników. Komputer dotykowy charakteryzuje się zaawansowanymi funkcjami oraz licznymi opcjami skanera, który rejestruje kody 1D oraz 2D, odczytuje formularze, a także bezpośrednie oznaczenia części. Ponadto TC8300 można wyposażyć w 13 Mpix kamerę, która potrafi nie tylko wykonywać zdjęcia i wideo, ale również obsługuje rzeczywistość rozszerzoną. Nowy komputer mobilny Zebry posiada wytrzymałą obudowę, która z łatwością radzi sobie z działaniem wody i kurzu (klasa szczelności IP65) oraz znosi upadki z wysokości 2,4 metra oraz wielokrotne wstrząsy. Wydajny procesor Qualcomm 660 2.2 GHz oraz nawet 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci Flash (zależnie od wybranej wersji) w połączeniu z systemem operacyjnym Android, gwarantują niezawodne działanie. TC8300 został wyposażony w wiele opcji łączności: moduł Wi-Fi (MU-MIMO), Bluetooth 5.0 i opcjonalnie NFC. Bateria PowerPrecission+ 7000 mAh umożliwia długotrwałą pracę bez ładowania.

kompletny

Wzmocniony wyświetlacz HD4000 do mocowania na okularach to przełomowy produkt firmy Zebra. Pozwala uwolnić ręce od standardowego terminala i skupić się na ważnych zadaniach praktycznie bez odrywania wzroku. Może między innymi pomóc w skierowaniu użytkownika do właściwej lokalizacji i odszukaniu towaru, czym przyczyni się do usprawnienia i optymalizacji pracy. Wyświetlacz doceni nie tylko personel magazynu, ale także technicy i osoby znajdujące się na liniach produkcyjnych. HD4000 zapewnia niezwykłą czytelność obrazu, świetną jakość kolorów i duży kontrast. Urządzenie nie męczy oczu, jest bardzo wygodne i w zasadzie nieodczuwalne, bowiem waży zaledwie 30 g. Umożliwia bezproblemowy montaż do komercyjnych okularów ochronnych i szybką zmianę z jednego oka na drugie a do tego nie wymaga wbudowanej baterii, procesora i bezprzewodowych modułów radiowych. Wystarczy podłączyć wyświetlacz do mobilnego urządzenia nadrzędnego (hosta), które działa pod kontrolą systemu Android lub Windows 10. HD4000 jest wykonany w technologii OLED i posiada rozdzielczość 640x400 pikseli, został wyposażony w aparat fotograficzny 5 Mpix, mikrofon oraz 9-osiowy czujnik śledzący ruch głowy. Urządzenie sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach, jest bowiem odporne na upadki, pył i wodę, o czym świadczy klasa szczelności IP67. Dzięki pakietowi programistycznemu SDK dla systemu Android oraz narzędziom Zebra Warehouse Templates oraz Zebra Application Programming Interfaces, wyświetlacz można zintegrować z istniejącymi jak i nowymi aplikacjami systemu WMS.

Okulary HD4000 Zebra

Tablety ET40 i ET45 to przystępne cenowo i funkcjonalne rozwiązania, które idealnie odnajdą się w większości zadań magazynowych, logistycznych, przemysłowych czy w sektorze handlowym. Sprawdzą się przy inwentaryzacji, podczas przyjmowania oraz wydawania towaru, sprawdzaniu cen oraz kontroli przebiegu produkcji. Do wyboru otrzymujemy dwa rozmiary ekranu: 8-calowy, który daje swobodę przenoszenia oraz 10-calowy, który ułatwia korzystanie z aplikacji i wyświetlanie większej ilości informacji. Lekka i kompaktowa konstrukcja umożliwia uniwersalne zastosowanie, ponieważ ET40 i ET45 w każdym momencie można zdjąć z wózka widłowego czy innego pojazdu i zabrać ze sobą. Nie musimy się też martwić o zachowanie ciągłości pracy, bowiem wytrzymałe baterie PowerPrecision gwarantują wiele godzin nieprzerwanego działania. System operacyjny Android 11 wraz z zestawem funkcji Mobility DNA uprości zarządzanie tabletami, zoptymalizuje procesy oraz zapewni wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo pracy.

Tablet ET40 Zebra

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Zebra Technologies jest firma Koncept-L S.A.
Szczegóły oferty na: http://www.koncept-l.pl/.


Zobacz także

Accolade ze swoją pierwszą elektrownią fotowoltaiczną
Sportowe buty w ofercie marki odzieży ochronnej?
Arvato i H&M rozbudowują centrum dystrybucyjne w Polsce
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowe funkcjonalności platformy DB SCHENKER | connect
Hama Polska powiększa kompleks w Robakowie
7R pozyskało 15 mln euro na budowę w Katowicach

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów