Przejdź do artykułu
2022-01-24 | Głos z rynku

GXO wspiera rozwój zawodowy studentów logistyki

GXO Logistics, Inc., największy na świecie operator logistyki kontraktowej podpisał umowę o współpracy, na mocy której firma została Partnerem Merytorycznym Akademii Leona Koźmińskiego. Wspólnie z uczelnią uznaną przez Financial Times za najlepszą uczelnię biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej i będącą wiodącą uczelnią biznesową na świecie GXO będzie realizować wspólny program edukacyjny Akademia Kariery, który obejmuje zajęcia dla studentów, staże i praktyki oraz rekrutację na stanowiska w GXO.

– Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, aby kształcić przyszłych liderów branży logistycznej w Polsce. – powiedział Jean Luc Bessade, Dyrektor Zarządzający GXO na Europę Środkowo- Wschodnią. – Dzieląc się naszą specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w trakcie wykładów akademickich oraz praktycznych staży, będziemy mieli wpływ na zwiększanie i wartość możliwości dostępnych dla studentów oraz będziemy mogli dotrzeć do osób zainteresowanych rozwijaniem swego potencjału zawodowego w GXO.

Program współpracy został opracowany przez dział Operacji i HR GXO w celu zwiększenia możliwości edukacyjnych i zawodowych studentów Akademii Leona Koźmińskiego.

GXO będzie dla nas cennym partnerem. – powiedział Sebastian Jastrzębowski, Dyrektor Centrum Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Dyrektor Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) w Polsce. – Dzięki współpracy z GXO, zapewnimy naszym studentom możliwość zdobycia praktycznych umiejętności niezbędnych do budowania kariery zawodowej w świecie, w którym zarządzanie łańcuchem dostaw ma kluczowe znaczenie, a zastosowanie nowoczesnych technologii stanowi wsparcie w odpowiadaniu na aktualne wyzwania.

GXO działa w Polsce od 2006 roku w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju, gdzie zatrudnia ponad 1,500 pracowników, którym oferuje możliwość rozwoju pełnego potencjału zawodowego. Aktualne ogłoszenia rekrutacyjne dostępne są na stronie https://www.gxo.com/pl/kariera/.


Zobacz także

Park Tychy kupiony za 60 mln złotych
Adam Majchrzak w szeregach firmy doradczej Savills
W 2021 roku przybyło ponad 14% e-sklepów
Aktualnie trudniej znaleźć magazyniera niż programistę
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

GXO i Grupa Żywiec podpisują deklarację bezpieczeństwa
GXO zwiększa zastosowanie robotów współpracujących
Rozwiązanie GXO znacząco usprawnia proces pakowania
Aktualnie trudniej znaleźć magazyniera niż programistę

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów