Przejdź do artykułu
2022-01-19 | Głos z rynku

Savills wzmacnia dział magazynowy

Adam Majchrzak, doświadczony ekspert branży logistycznej, dołączył do firmy doradczej Savills, w której objął stanowisko dyrektora w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych.

Nowy ekspert w szeregach Savills będzie odpowiadał za rozwój linii biznesowej Industrial Services Hub, platformy kompleksowych usług dla najemców, inwestorów i deweloperów, kierowanej przez Katarzynę Pyś-Fabiańczyk i Johna Palmera. Do zadań Adama należeć będzie m.in. pozyskiwanie nowych klientów oraz doradztwo w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz doboru właściwej nieruchomości do optymalizacji łańcucha dostaw. W tym celu Adam wykorzysta swoje ponad 25-letnie doświadczenie operacyjne i sprzedażowe zdobyte w czołowych firmach z branży logistycznej.

Przed dołączeniem do Savills, Adam odpowiadał za rozwój biznesu w firmie DHL Supply Chain, będącej światowym liderem wśród dostawców logistyki kontraktowej. Wcześniej przez blisko osiem lat był związany z wiodącym graczem na polskim rynku logistycznym firmą Raben Logistics Polska, będąc odpowiedzialnym za pozyskiwanie strategicznych projektów logistycznych i transportowych. W trakcie swojej kariery pracował również w Wincanton Polska, Rhenus oraz spółce PEKAES, a także z ramienia firmy Raben Management Services pomagał budować rynek profesjonalnych usług logistycznych na Ukrainie oraz w krajach nadbałtyckich. Jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

– Niezmiernie miło mi powitać Adama w Savills. Cieszę się, że nasze kompetencje w obszarze logistyki wzmacnia tak doświadczony ekspert, który zna tę branżę od podszewki, przechodząc drogę od spedytora do dyrektora i którego cechują nieskończone pokłady pozytywnej energii. Zgodnie z obraną strategią, kontynuujemy rozwój usług dla sektora nieruchomości magazynowych, a do naszego działu już wkrótce dołączą nowe osoby. – mówi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektorka Industrial Services Hub w Savills.

Bieżące informacje na temat rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych w Polsce oraz bezpłatną wyszukiwarkę dostępnych powierzchni znaleźć można na stronie warehousemarket.pl, opracowanej przez doradców z firmy Savills.


Zobacz także

Aktualnie trudniej znaleźć magazyniera niż programistę
IoT oznacza koniec ery papierowych raportów.
DB Schenker organizuje charytatywny konkurs
Jak wygląda praca w logistyce żywności?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

31.05.2022 - webinar nt. Krajowego Systemu e-Faktur
Logicor Polska wprowadza zmiany w kadrze kierowniczej
R. Barciszewski Prezesem Zarządu polskiego oddziału Wanzl
MSS Poland wynajęła 3500 m kw. powierzchni w Sosnowcu

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów