2019-09-25 | Głos z rynku

X-press Couriers z najlepszą usługą SameDay Delivery

X-press Couriers, lider polskiego rynku dostaw kurierskich tego samego dnia otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska awards 2019 w kategorii Best Logistic Tool za usługę SameDay Delivery. Nagrody w konkursie e-Commerce Polska awards 2019 przyznawane są przez jurorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są uznanymi autorytetami oraz szanowanymi profesjonalistami w swoich branżach.
Izba Gospodarki Elektronicznej, organizator konkursu, już od 7 lat nagradza najlepszych przedsiębiorców z branży e-commerce w Polsce, wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami e-biznesowymi.

Nagrodzona usługa SameDay Delivery zapewnia dostawę zakupionego towaru jeszcze tego samego dnia, nawet w odległości 500 km między sklepem a kupującym. Usługa świadczona jest w sześciu największych polskich miastach/aglomeracjach oraz pomiędzy nimi i obejmuje Katowice (oraz miasta w aglomeracji, takie jak Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Sosnowiec); Kraków, Łódź, Poznań, Warszawę oraz Wrocław. Swoim zasięgiem pokrywa blisko 10 tysięcy kodów pocztowych i dociera do prawie 7 milionów mieszkańców.

„Uruchomienie usługi SameDay Delivery było jednym z przełomowych wydarzeń zarówno dla polskiego sektora e-commerce, jak i dla klientów. Jako pierwsi na rodzimym rynku zdecydowaliśmy się na wprowadzenie najszybszej formy dostawy zakupionych towarów i nieustannie pracujemy nad dalszym poszerzaniem dostępności usług i zapewnieniem jak najwyższej ich jakości. SameDay Delivery cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów, a wyróżnienie w konkursie e-Commerce Polska awards 2019 to najlepsze potwierdzenie, że doceniają ją także autorytety polskiego e-biznesu. Jesteśmy dumni z tej nagrody, a dzięki niej czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani” – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

Niewątpliwymi zaletami SameDay Delivery, które cenią sobie klienci X-press Couriers, są szybkość dostawy, komunikacja z klientem na każdym etapie świadczenia usługi (powiadomienia SMS) oraz wygodne godziny dostaw (18:00-22:00). X-press Couriers stale pracuje nad dalszym poszerzaniem dostępności usługi o kolejne miasta, aby zapewnić klientom i ich odbiorcom możliwość jak najszybszego odbioru zamówionych towarów.

Zobacz także

FORD F-MAX Low Liner na 4-tygodniowych testach
Bridgestone przejmuje TomTom Telematics
Jungheinrich i Riwal podejmują międzynarodową współpracę
Poznaj narzędzia cyfrowej transformacji dla współczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dostawa do punktów staje coraz bardziej popularna
Po epidemii "ostatnią milę" czeka nowa adaptacja
Firma odnotowała wzrost przychodów na poziomie 143 proc.
Nowa opcja bezpiecznego odbioru paczek kurierskich
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA