Przejdź do artykułu
2019-09-17 | Głos z rynku

Dynamics Business Forum Przemysł 4.0

Już 15 października br. rusza cykl spotkań z przedstawicielami firm produkcyjnych – Dynamics Business Forum Przemysł 4.0. Tym razem odwiedzimy Wrocław, Katowice, Gdańsk, Warszawę i Poznań. W trakcie wydarzenia uczestnicy zostaną wprowadzeni w koncepcję cyfrowej transformacji, Przemysłu 4.0, a także poznają nowoczesne technologie dla produkcji. Udział w Dynamics Business Forum jest bezpłatny, ale warto się śpieszyć z rejestracją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Jakie wyzwania stoją przed współczesnymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi?

Czwarta rewolucja przemysłowa nie tylko stwarza warunki do szybkiego rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych, ale też stawia przed nimi wiele wyzwań. Przedsiębiorcy mają możliwość wdrażania automatyzacji w procesach produkcyjnych, korzystania ze sztucznej inteligencji i chmury obliczeniowej, a także szeroki dostęp do nowoczesnych technologii. Aby zachować przewagę konkurencyjną oraz rozwijać się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości technologicznej, konieczne jest przeprowadzenie przedsiębiorstwa przez transformację cyfrową.

Zapraszamy na Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0

Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0 to cykl bezpłatnych spotkań, w których mogą wziąć udział przedstawiciele przedsiębiorstw produkcyjnych, niezależnie od wielkości, branży czy specyfiki produkcji. Wydarzenie przybierze formę śniadań biznesowych i odbędzie się w najlepszych hotelach w pięciu polskich miastach.

  • Wrocław 15.10 - Hotel Monopol
  • Katowice 16.10 - Courtyard by Marriott
  • Gdańsk 22.10 - Puro Hotel
  • Warszawa 23.10 - Hotel InterContinental
  • Poznań 29.10 - Sheraton

Jakie tematy zostaną poruszone na Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0?

Eksperci z obszaru systemów ERP opowiedzą o tym, jak wykorzystać nowoczesne technologie, przeprowadzić przedsiębiorstwo przez proces cyfrowej transformacji i utrzymać przewagę konkurencyjną na rynku. Prelekcje rozpoczną się od wprowadzenia w świat Przemysłu 4.0 oraz idei One Microsoft. Przedstawiony zostanie system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz możliwości jego zastosowania w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Będzie pokazane demo systemu, a także case studies z przykładowych projektów wdrożeniowych. Specjaliści porównają funkcjonowanie systemu w modelu chmurowym, tradycyjnym i hybrydowym, a także odpowiedzą na pytanie, ile kosztuje system ERP dla przedsiębiorstwa produkcyjnego. Będzie nie tylko możliwość zadania specjalistom pytań, ale także wzięcia udziału w indywidualnych konsultacjach z ekspertami.

Sprawdź agendę wydarzenia na www.DynamicsBusinessForum.pl i zarejestruj się na bezpłatne spotkanie w wybranym terminie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kolejna edycja Dynamics Business Forum

Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0 to już kolejna odsłona biznesowych spotkań organizowanych przez IT.integro. W maju 2019 r. odbyło się 12 spotkań w ramach cyklu Dynamics Business Forum on tour. Na wydarzenie zarejestrowało się ponad 550 osób. Podczas konferencji eksperci opowiadali o wpływie nowoczesnych technologii na zmiany strategii organizacji oraz ewolucji modeli biznesowych, a także innych trendach wyznaczanych przez cyfrową transformację.


Zobacz także

Czwarty tegoroczny numer Top Logistyk już dostępny!
Zintegrowany łańcuch wartości Rittal i Eplan na Energetab 2019
Najnowszy numer czasopisma Kaizen już dostępny!
Najnowszy, czwarty w tym roku, numer czasopisma Magazynowanie i Dystrybucja już dostępny! Przeczytaj wybrane artykuły!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Telematyka kluczem do optymalizacji łańcuchów dostaw
Hardis Group z dużymi planami na 2023 rok
Wydatki na technologie IT sięgną 4,5 bln dolarów
Dassault Systèmes partnerem French Touch 2021

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów