Przejdź do artykułu
2019-09-13 | Wydarzenia

Rittal i Eplan na Energetab 2019

Już we wtorek, 17 września w Bielsku-Białej rozpoczną się międzynarodowe targi energetyczne Energetab. W ramach największego w Polsce wydarzenia branży energetycznej, firmy Rittal i Eplan zaprezentują Zintegrowany Łańcuch Wartości, czyli systemowe podejście do optymalizacji procesu prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielni, które pozwala firmom znacząco zmniejszyć koszty, skrócić czas i zwiększyć wydajność produkcji.

ZAPROSZENIE ENERGETAB 20192

Zintegrowany Łańcuch Wartości jest odpowiedzią na coraz większe potrzeby przedsiębiorców, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań. Dzięki połączeniu kompetencji Eplan w zakresie projektowania oraz doświadczenia Rittal w zakresie systemów rozwiązań i automatyzacji produkcji, skuteczna optymalizacja oraz industrializacja łańcucha wartości w procesach prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic stała się faktem.

W ramach Zintegrowanego Łańcucha Wartości, Eplan odpowiedzialny jest za środowisko, w którym powstaje cyfrowy model projektu, poprawność danych i projektu oraz za wymianę danych pomiędzy tym środowiskiem projektowym a maszynami Rittal. Rittal zaś odpowiada za dostarczenie najwyższej jakości produktów niezbędnych do realizacji procesu produkcyjnego oraz rozwiązań do ich dalszej automatycznej prefabrykacji.

„Wydarzenia takiej rangi jak Energetab, to doskonała okazja do poznania możliwości, jakie stwarzają nowoczesne systemy szaf sterowniczych i obudów. Na naszym stoisku zainteresowani będą mogli dowiedzieć się jak wykorzystać możliwości, jakie dają rozwiązania z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych 4.0, czyli oprogramowania pomagającego stworzyć cyfrowego bliźniaka szafy, rozwiązania systemowe w postaci szaf, rozdziału mocy i kontroli klimatu oraz systemy automatyzacji procesu prefabrykacji” - mówi Krzysztof Getko, produkt manager firmy Rittal.

„Eplan i Rittal tworzą doskonale skoordynowane kombinacje rozwiązań programowych, technologii systemów, maszyn i usług. Inżynieria, projektowanie i produkcja są zintegrowane i tworzą ciągły oraz spójny proces. Takie rozwiązanie pozwala przedsiębiorcom zredukować koszty, trwale zwiększyć wydajność oraz znacząco skrócić czas produkcji” – podkreśla Artur Marcinkowski, dyrektor Pionu Systemów CAE firmy AB-Micro.

Podczas targów Energetab w Bielsku-Białej, w specjalnie przygotowanym RiTruck’u na stoisku nr 7 w strefie L3, eksperci firmy Eplan oraz Rittal zaprezentują korzyści płynące z zastosowania Zintegrowanego Łańcucha Wartości.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Ośmiokrotnie szybsze konfekcjonowanie przewodów
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA