Wyposażenie magazynów / Akcesoria

LKE Polska Sp. z o.o.

LKE Polska Sp. z o.o.

62-002 Suchy Las , ul. Krzemowa 1

Tel. 61 664 67 60
Fax. 61 664 67 69
lke-group.com/pl/home.html, Info@LKE-Group.com


lke1
 

LKE – Wasz partner w dziedzinie innowacyjnych urządzeń i systemów transportowych.

Nasza filozofia

lke2

W wyniku globalizacji procesy logistyczne stały się jeszcze bardziej złożone. Transport towarów odbywa się długimi drogami, angażując szeroko rozgałęzione łańcuchy różnych procesów.

Procesy te stanowią o wysokich wymaganiach w zakresie przepływu materiałów. Dobrze przemyślane koncepcje pomagają w sterowaniu procesami logistycznymi, prowadząc ostatecznie do zwiększenia elastyczności i wydajności przedsiębiorstwa.

Główny priorytet grupy LKE stanowi efektywne, sprawne i punktualne przemieszczanie towarów z miejsca na miejsce, co z powodzeniem realizujemy od wielu lat. Inteligentne standardowe systemy transportowe oraz realizacja indywidualnych zamówień klientów są podstawą systemów naszych produktów przyszłej generacji.

Konstrukcja i projektowanie
Od pomysłu do gotowego produkt

Indywidualne rozwiązania transportowe

lke3

W epoce globalizacji, innowacje oraz know-how to podstawowe warunki sukcesu przedsiębiorstwa. Podstawę stanowią badania, rozwój oraz wysokie kwalifikacje projektantów. Wieloletnia, intensywna i bliska współpraca z klientami umożliwia nam ponadto identyfikację indywidualnych problemów w najróżniejszych branżach i opracowanie rozwiązań dostosowanych ściśle do potrzeb klienta.

To połączenie wiedzy, umiejętności i wieloletnich doświadczeń jest cechą charakterystyczną grupy LKE od początków jej istnienia i znajduje odzwierciedlenie w niezwykłej sile innowacji firmy.

 Warsztat pomysłów

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i konstruowania, praktyczna realizacja indywidualnych rozwiązań oraz zaawansowana produkcja seryjna są gwarancją zadowolenia naszych klientów. Mocnym atutem naszych wysoce wykwalifikowanych pracowników „warsztatu pomysłów” jest techniczne know-how oraz zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń CAD 3D. Umożliwiają one wykonywanie najbardziej złożonych zadań z największą precyzją i pozwalają na ocenę produkcji oraz funkcjo-nalności już na etapie procesu konstrukcyjnego. Dzięki prezentacjom indywidualnych życzeń klienta nasi eksperci przedstawiają dokładną wizualizację realizacji stawianych przez klienta wymagań.

Jakość i bezpieczeństwo
Sukces zawdzięczamy jakości

Wysokie wymagania

lke4

Grupa LKE przywiązuje ogromną wagę do zapewnienia jakości. Już przy pierwszym kontakcie z klientem wspólnie z działem konstrukcji ustalamy, czy wymagania lub wyobrażenia, a także indywidualne życzenia klienta dotyczące danego produktu mogą zostać zrealizowane na najwyższym poziomie jakości. Jednak wysokie wymagania jakościowe stawiamy nie tylko sobie samym - w zakresie pozyskiwania materiałów pracujemy wyłącznie z dostawcami dysponującymi odpowiednimi certyfikatami. Wszystkie urządzenia transportowe firmy LKE spełniają normy i wytyczne europejskie, a także rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, m.in. Poczty Niemieckiej.

Certyfikaty jakościowe
Posiadamy certyfikat zarządzania jakością TÜV Rheinland Group zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.

Produkty:

  • lke5INTRALOGISTYKA

W obszarze Intralogistyki pracujemy dla wiodących dużych firm i koncernów międzynarodowych, np. z branży samochodowej, elektronicznej i firm AGD.Urządzenia transportowe w zakresie wewnętrznego zaopatrzenia materiałowego.

  • lke6LOGISTYKA GLOBAL MAIL
Urządzenia transportowe dla poczty i firm kurierskich.

Jako wiodąca firma europejska w dziedzinie Logistyki Global Mail zaopatrujemy duże międzynarodowe firmy pocztowe i kurierskie.

  •  lke7ROZWIĄZANIA BRANŻOWE

Urządzenia transportowe dla różnych branż.

Ponieważ każda firma może wykorzystać urządzenia transportowe firmy LKE, ale również każda branża poszukuje „swojego" rozwiązania, dostosowujemy nasze produkty do potrzeb każdej z nich.

O rozwiązaniach LKE czytaj też w artykułach:

  • Transport łączony

Rozwiązania intralogistyczne pokrywające zapotrzebowanie każdej firmy.

  • System transportowy firmy LKE

Transport w trybie milk run oraz transport wózków łączonych znacznie zmniejsza ilość pustych kursów. Ograniczania także użycie wózków widłowych.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA