Wyposażenie magazynów / Akcesoria

KRAUSE Sp. z o.o.

KRAUSE Sp. z o.o.

58-100 Świdnica, Stalowa 10

Tel. 74 851 88 00
Fax. 74 851 88 18
http://www.krause-systems.pl


FIRMA
 
Niemiecka firma KRAUSE od ponad 100 lat wyznacza standardy w dziedzinie produkcji drabin aluminiowych, pomostów i rusztowań, które umożliwiają bezpieczny i wygodny dostęp do miejsc pracy znajdujących się na dużych wysokościach. Inwestycje w nowoczesne technologie produkcji, innowacyjne rozwiązania, lecz przede wszystkim kapitał ludzki na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, pozwoliły na rozwój firmy w wymiarze międzynarodowym. Marka KRAUSE jest ceniona nie tylko w krajach Unii Europejskiej, gdzie posiada fabryki w Niemczech, Polsce i na Węgrzech, ale i poza jej granicami.

Profesjonaliści dla profesjonalistów

Częstotliwość oraz intensywność wykorzystania przez profesjonalistów wszelkiego rodzaju narzędzi oraz urządzeń do pracy na wysokości, wymaga od ich producentów szczególnego podejścia nie tylko w fazie konstrukcyjnej, ale i wykonawczej. Jest to szczególnie ważne podczas realizacji niestandardowych zamówień, w których liczy się indywidualne podejście do zagadnienia. Wiedza, kompetencje oraz doświadczenie konstruktorów KRAUSE od lat przekładają się na różnorodną i dopasowaną do potrzeb klientów ofertę produktów standardowych, które stanowią doskonałą bazę do tworzenia konstrukcji specjalnych dedykowanych dla przemysłu. Bogate portfolio zrealizowanych projektów, zaplecze technologiczne oraz własna produkcja, pozwalają opracować rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców z wielu branż. Odbiorcami usług i produktów KRAUSE są od lat m.in. firmy budowlane, logistyczne, z sektora automotive oraz przemysłu zbrojeniowego. Największym uznaniem cieszą się aluminiowe schody z platformą roboczą lub bez, które są niezastąpione we wszelkich pracach konserwacyjnych i montażowych w magazynach lub na terenie hal produkcyjnych, wszelkie pomosty przejściowe, które usprawniają komunikację wewnątrz zakładu i gwarantują pracownikom bezpieczne poruszanie się po jego terenie oraz specjalne drabiny mobilne lub stacjonarne, które pomagają wykonywać pracę na wysokości w trudnodostępnych miejscach. Na uwagę zasługują także: drabina do obsługi cystern, rusztowanie do odśnieżania wielkogabarytowych pojazdów oraz szeroka gama drabin regałowych wykorzystywanych w przestrzeniach magazynowych. Produkty KRAUSE cenione są przede wszystkim za funkcjonalność, ergonomię, łatwość obsługi oraz bezwzględne bezpieczeństwo, jakie gwarantują użytkownikom.

Bezpieczeństwo i innowacje

Wszystkie konstrukcje specjalne sygnowane marką KRAUSE produkowane są w oparciu o obowiązujące normy i przepisy bezpieczeństwa pracy, ale wyznaczają także standardy w dziedzinie funkcjonalności i łatwości obsługi, a przez to ochrony użytkowników. Konstruktorzy przywiązują szczególną wagę do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które znacznie podnoszą wartość projektów. Podstawową gwarancją jakości są atesty materiałowe oraz certyfikaty TÜV uzyskiwane dla wszystkich elementów i gotowych produktów KRAUSE. Filozofia firmy zakłada systematyczne inwestycje na badania i rozwój. Konsekwentne realizowanie tego podejścia zaowocowało uzyskaniem wielu patentów i praw do własności intelektualnej oraz otrzymaniem licznych wyróżnień tak w kraju, jak i za granicą. Są one dowodem na to, że w sprawie bezpieczeństwa firma KRAUSE nie uznaje kompromisów. Warto podkreślić, że firma oferuje również możliwość przeprowadzenia szkoleń dla pracowników w zakresie użytkowania poszczególnych konstrukcji lub urządzeń. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalny komfort pracy i bezpieczeństwo wykonywanych czynności nie tylko profesjonalistom, ale również odbiorcom indywidualnym. To do nich skierowana jest bogata oferta produktów standardowych, takich jak drabiny wolnostojące, dwustronne, przegubowe czy wielofunkcyjne, które doskonale sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju prac remontowych i porządkowych w domu oraz jego otoczeniu.

W dobie ciągle zmieniającego się środowiska pracy warto stawiać na sprawdzonych partnerów czerpiąc z ich wiedzy i doświadczenia. Firma KRAUSE z ponad stuletnim doświadczeniem i długą listą zrealizowanych projektów, gwarantuje swoim partnerom profesjonalne podejście do problemu oraz terminową realizację każdego zlecenia.
 
 
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA