Przejdź do artykułu
2022-06-22 | W magazynie

Automat Korzyści*

Kärcher – lider technologii czyszczenia przedstawia skuteczne sposoby na zachowanie czystości na posadzkach w przemyśle i magazynowaniu. A czystość w przemyśle i magazynowaniu zawsze skorelowana jest ze słowem, które jest nie do przeceniania w warunkach produkcji przemysłowej oraz dystrybucji magazynowej. Jest nim bezpieczeństwo. Jest ono priorytetem w urządzeniach Kärcher dostępnych do końca grudnia 2022 w ofercie „Automat Korzyści”.

Powierzchnie podłóg przeznaczonych do użytku w branży przemysłowej i magazynowej są odporne na bardzo intensywne użytkowanie, gładkie lub delikatnie strukturalne, pokryte powłoką zabezpieczającą lub cementem o wysokim stopniu gęstości. Mogą być pomalowane lub mieć dodatek piasku dla zwiększenia własności antypoślizgowych. Zadbać o takie posadzki pomoże szorowarka. Kärcher prezentuje wybór tych urządzeń dedykowanych do przemysłu i magazynowania w specjalnej ofercie – Automat Korzyści. Dzięki niej można otrzymać za zakup urządzenia voucher na dalsze zakupy sprzętu profesjonalnego niemieckiego producenta. Oferta trwa do końca grudnia 2022 i jest dostępna w wybranych punktach handlowych.

Automat korzyści, czyli jaka szorowarka?

Możliwości tych urządzeń są ogromne. Aby w pełni wykorzystać je w konkretnym zakładzie przemysłowym lub magazynie, każda maszyna jest specjalnie konfigurowana przez ekspertów Kärcher, tak, by jej wyposażenie odpowiadało konkretnym potrzebom. Urządzenia Kärcher dzięki swej skuteczności pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu higieny, a przez to bezpieczeństwa i ciągłości produkcji oraz łańcucha dostaw. Ich stosowanie przekłada się na wymierne korzyści finansowe i to nie tylko dzięki zmniejszonemu zużyciu środków czyszczących, ale także dzięki ergonomicznej pracy.

Kärcher w ofercie posiada wiele urządzeń do mycia posadzek – szorowarek. Jednak ze względu na skalę działalności przemysłowej oraz magazynowej i wymogi tych sektorów często korzysta się z większych, wydajniejszych maszyn z fotelem dla operatora. Na przykład szorowarka Kärcher B 150 R. Jest ona dedykowana dla przemysłu ale też handlu czy logistyki. Przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni o wielkości od 5000 do 10000 m².

Krótka i wąska budowa urządzenia gwarantuje wysoką łatwość manewrowania umożliwiając swobodną pracę w wąskich przejściach. W wyposażeniu system wymiennych głowic, panel sterowania EASY i system kluczy KIK. Szorowarka może funkcjonować w trybie eco!efficiency, który znacznie obniża głośność pracy. Dodatkowo w trybie eco!efficiency urządzenie pobiera znacznie mniej energii co pozwala nie tylko na wydłużenie czasu pracy na akumulatorach, a tym samym lepszą żywotność samych akumulatorów (zwiększona ilość cykli ładowania) oraz szczotek. Opcjonalnie można doposażyć urządzenie w boczne szczotki podmiatające,

B 300 RI industry logistics app 3 CI15 300 dpi jpg

Dodatkowo w trwającej do końca grudnia 2022 ofercie, przy zakupie tego lub innych, wybranych modeli szorowarek Kärcher otrzymuje się voucher o wysokości nawet 4 000 zł na zakup produktów Kärcher linii Professional.

Jak dobrać optymalne rozwiązanie?

Kontakt z naszym doradcą można nawiązać dzwoniąc na infolinię (12 639 71 05) lub też odwiedzając naszą stronę www.karcher.pl.

Na podstawie rozmowy i oceny procesu produkcji czy magazynowania doradca przygotowuje rozwiązania, które są następnie prezentowane Klientowi na miejscu, podczas specjalnego pokazu.

Ekspert odpowiada wówczas na wszystkie pytania, przedstawia funkcjonalność urządzenia oraz wyjaśnia różnice wiążące się z każdym wyborem.

Bazując na informacjach od doradcy i tym, jak rzeczywiście urządzenia  sprawują się w miejscu przyszłej pracy, klient podejmuje w pełni świadomą decyzję zakupową.  

Dlaczego Kärcher?

Szorowarki Kärcher są niezwykle wszechstronne. Nadają się  zarówno do czyszczenia podstawowego, zachowawczego, do polerowania twardych posadzek (m.in. posadzek gresowych, podłóg epoksydowych czy betonu zacieranego) a także elastycznych wykładzin podłogowych. Eksperci Kärcher zawsze dobierają, wsłuchując się w to, co mówi Klient, konfigurują wyposażenie urządzenia tak, aby w pełni odpowiadało konkretnym potrzebom i specyfice danego zakładu przemysłowego lub magazynu. Do podłóg twardych idealnie nadają się szczotki walcowe, gwarantujące do sześciu razy wyższą siłę nacisku oraz dokładne czyszczenie także powierzchni strukturalnych. Szczotki tarczowe z kolei gwarantują długi czas kontaktu z podłogą oraz czyszczenie zachowawcze gładkich powierzchni. Typ czyszczonej powierzchni ma wpływ również na wybór belek ssących. Wybór prostej belki wskazany jest najbardziej w przypadku czyszczenia wielu różnych rodzajów posadzek, a belki łukowej z kolei w przypadku czyszczenia podłóg flizowanych. Tymi wszystkimi kwestiami zajmują się zawsze indywidualnie eksperci Kärcher, więc Klient otrzymuje maszynę, która jest „uszyta na miarę” do zadań jakie ma wykonywać w konkretnym zakładzie lub magazynie.

Szorowarki Kärcher mogą pracować w trybie ekologicznym eco!efficiency, który doskonale sprawdza się w czyszczeniu codziennym. Wpływa on na obniżenie poziomu głośności pracy oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej przy niewielkiej redukcji siły turbiny ssącej i silników szczotek. W przypadku modeli zasilanych bateryjnie tryb eco!efficiency dodatkowo wydłuża maksymalny czas pracy nawet o 30%.

Zaletą szorowarek Kärcher jest innowacyjny sposób dozowania środka czyszczącego (system DOSE). Zapobiega on marnotrawieniu środków czyszczących, błędom w dozowaniu a po dokonanym czyszczeniu pozostawianiu wody ze środkiem w zbiorniku. Dzięki temu Klient, pracując urządzeniem Kärcher  jest w stanie spełnić nawet surowe normy higieny i jednocześnie zaoszczędzić na środkach czyszczących, które nie są marnowane. System DOSE gwarantuje, że środek czyszczący jest dozowany bezpośrednio na głowicę szczotkową, a jego stężenie jest regulowane bezstopniowo od 0 do 3% i może być zmieniane podczas pracy. System ten wpływa na redukcję zużycia chemii i zapobiega obecności chemii w zbiorniku wody czystej dzięki czemu wewnątrz nie tworzy się osad. System DOSE to oszczędność chemii (nie trzeba wylewać środka z którego w danym momencie nie korzystamy) i dłuższa żywotność komponentów (dwa oddzielne zbiorniki na chemię i wodę).

Szorowarka Kärcher to urządzenie, które zapewni wymagany poziom higieny w każdym zakładzie przemysłowym i przyczyni się do wymiernych oszczędności. Zapewni bezpieczeństwo pracy i nieprzerwaną produkcję, co jest nie do przeceniania w dobie silnej konkurencji i rynkowej walce o większą wydajność i lepsze efekty.

Więcej informacji o promocji na stronie internetowej www.karcher.pl.

logo

 

Kärcher Sp. z o.o.
ul. Stawowa 138-140
31-346 Kraków
www.karcher.pl

 

*Artykuł sponsorowany


Zobacz także

Cyberbezpieczeństwo w przemyśle – wyzwania dla firm produkcyjnych
Nowoczesne schronisko dla zwierząt z drzwiami od Novofermu
Co-packing – co można dodać do usług logistyki magazynowej?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów