Przejdź do artykułu
2021-10-13 | Z ładunkiem w drodze

Kolejny serwis dla przewoźników dostępny we Włoszech

Po ponad 10 latach działalności i rozwoju w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech, serwis aukcji transportowych Clicktrans wkracza na kolejny rynek i wchodzi do Włoch.

Serwis Clicktrans pozwala przewoźnikom na sprawną realizację zleceń transportowych w ramach doładunku oraz przewozów dedykowanych. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce zleceń przewoźnik może m. in. znajdować interesujące go zlecenia, zapisywać wyniki wyszukiwania, znajdować zlecenia przy pokonywanej trasie.

Z pomocą Clicktrans wysyłane są najróżniejsze przesyłki: od mebli, samochodów, palet czy paczek, po żywe zwierzęta, antyki czy przedmioty wymagające szczególnej ostrożności. Nie brakuje także zleceń na przeprowadzki, zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Przewoźnicy mogą korzystać z aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i Appstore. Obecnie platforma Clicktrans liczy ponad 700 tys. użytkowników, w tym 81 tys. przewoźników. Właśnie wystartowała włoska wersja serwisu, dzięki której zarejestrowani przewoźnicy mają dostęp do jeszcze większej liczby zleceń. Zakładając konto w serwisie Clicktrans przewoźnik zyskuje bowiem dostęp do zleceń wystawionych we wszystkich krajach.

Już teraz ok. 1/3 wszystkich ogłoszeń pochodzi z zagranicy, a szacujemy, że ich liczba będzie się systematycznie zwiększać – mówi Michał Brzeziński, CEO Clicktrans. – Nasze doświadczenie zdobyte na zagranicznych rynkach pomoże nam w rozwoju Clicktrans we Włoszech. Przybywa już ogłoszeń, więc jest to dla przewoźników najlepszy moment do szukania interesujących ich zleceń – dodaje Michał Brzeziński.

Clicktrans2

Łącznie przez 11 lat działalności w serwisie Clicktrans wystawiono już ponad 1 670 000 przesyłek.


Zobacz także

Pierwszy hub logistyczny AlliEpxress w Polsce
Panattoni rusza z kolejnym projektem na Śląsku
Wyzwania wiążące się z rozwojem kanału e-Commerce
Raben dofinansuje jedną z ekologicznych inicjatyw
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

SPEDCONT planuje rozbudowę terminala śródlądowego
Brak kierowców poważnym zagrożeniem dla transportu
Polscy przewoźnicy chcą rozwijać flotę mimo wysokich cen
Tirsped najdynamiczniej rozwijającą się firmą TSL w Polsce

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów