Przejdź do artykułu
2023-07-14 | Nowości dla TSL

BYD Trucks - nowy producent na rynku

W maju spółka zależna Inter Cars, Armatus, została dealerem pojazdów dostawczych i ciężarowych BYD w Polsce. W związku z pojawieniem się na polskim rynku nowego producenta, Inter Cars przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców.

BYD jest pierwszym i jedynym producentem samochodów, który produkuje własne akumulatory, silniki i system sterowania silnikiem. Zintegrowana technologia zwiększa niezawodność i zapewnia klientom łatwe, kompleksowe rozwiązania serwisowe. W wyniku zastosowania najnowocześniejszej technologii, firma BYD opracowała wysoce zintegrowaną e-platformę, która może zmniejszyć wagę pojazdów, koszty utrzymania i zoptymalizować umiejscowienie części w celu zwiększenia niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności energetycznej.

Do pojazdów oferujących te korzyści należy model BYD ETP3 eVan. Jest on wyposażony w silnik elektryczny opracowany przez inżynierów BYD, zintegrowany sterownik silnika oraz rewolucyjny akumulator Blade Battery, który wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa akumulatorów na całym świecie.

BYD ETP3 – narzędzie dla każdego biznesu

Pojazd dostawczy ETP3, najmniejszy model w kolekcji eTruck firmy BYD, został zaprojektowany z myślą o łatwości manewrowania w miejskim środowisku. To kompaktowy pojazd z przestrzenią magazynową o dużej ładowności wynoszącej 780 kg. W pełni elektryczny furgon panelowy zapewnia szereg korzyści, dzięki którym możesz sprawniej obsługiwać swoich klientów. Jednocześnie oferuje wysoki poziom komfortu dla kierowcy. ETP3 eVan jest zasilany przez połączenie akumulatora o długiej żywotności 44,9 kWh firmy BYD i silnika elektrycznego o mocy znamionowej 35 kW. Układ napędowy oferuje maksymalną moc 100 kW i 180 Nm momentu obrotowego, a prędkość maksymalna wynosi 100 km/h.

byd2

Samochód posiada duży zasięg jazdy (275 km w mieście, 233 km w cyklu mieszanym) i możliwość szybkiego ładowania za pomocą ładowarki 50 kW DC (od 20 do 80% w 30 minut). Przedsiębiorcy, którzy kupią pojazd ETP3 eVan, otrzymają szansę na skorzystanie z przywilejów, jakie gwarantują auta zeroemisyjne oraz długoterminowe ograniczenie kosztów transportu w firmie.

Wejdź w świat elektromobilności

Wejście w świat elektromobilności jest łatwiejsze, dzięki współpracy z niezawodnym partnerem! Armatus oferuje pomoc w uzyskaniu dopłaty z programu „Mój elektryk” oraz - wspólnie z PKO Leasing - atrakcyjne warunki leasingowe. Miesięczna rata leasingowa może wynieść od 1456,02 zł netto*, przy założeniu 60-miesięcznego okresu finansowania, maksymalnej dopłaty zakupu z programu „Mój elektryk” oraz 15% wpłaty własnej.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Roboty GRS w systemie sortowania 3D
15 lipca – Światowy Dzień Umiejętności Młodzieży
Wojciech Szafran Dyrektorem Generalnym Raben Logistics Polska
Jeszcze łatwiejsze planowanie tankowania z DKV LIVE
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów