Przejdź do artykułu
2023-07-14 | Nowości dla TSL

BYD Trucks - nowy producent na rynku

W maju spółka zależna Inter Cars, Armatus, została dealerem pojazdów dostawczych i ciężarowych BYD w Polsce. W związku z pojawieniem się na polskim rynku nowego producenta, Inter Cars przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców.

BYD jest pierwszym i jedynym producentem samochodów, który produkuje własne akumulatory, silniki i system sterowania silnikiem. Zintegrowana technologia zwiększa niezawodność i zapewnia klientom łatwe, kompleksowe rozwiązania serwisowe. W wyniku zastosowania najnowocześniejszej technologii, firma BYD opracowała wysoce zintegrowaną e-platformę, która może zmniejszyć wagę pojazdów, koszty utrzymania i zoptymalizować umiejscowienie części w celu zwiększenia niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności energetycznej.

Do pojazdów oferujących te korzyści należy model BYD ETP3 eVan. Jest on wyposażony w silnik elektryczny opracowany przez inżynierów BYD, zintegrowany sterownik silnika oraz rewolucyjny akumulator Blade Battery, który wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa akumulatorów na całym świecie.

BYD ETP3 – narzędzie dla każdego biznesu

Pojazd dostawczy ETP3, najmniejszy model w kolekcji eTruck firmy BYD, został zaprojektowany z myślą o łatwości manewrowania w miejskim środowisku. To kompaktowy pojazd z przestrzenią magazynową o dużej ładowności wynoszącej 780 kg. W pełni elektryczny furgon panelowy zapewnia szereg korzyści, dzięki którym możesz sprawniej obsługiwać swoich klientów. Jednocześnie oferuje wysoki poziom komfortu dla kierowcy. ETP3 eVan jest zasilany przez połączenie akumulatora o długiej żywotności 44,9 kWh firmy BYD i silnika elektrycznego o mocy znamionowej 35 kW. Układ napędowy oferuje maksymalną moc 100 kW i 180 Nm momentu obrotowego, a prędkość maksymalna wynosi 100 km/h.

byd2

Samochód posiada duży zasięg jazdy (275 km w mieście, 233 km w cyklu mieszanym) i możliwość szybkiego ładowania za pomocą ładowarki 50 kW DC (od 20 do 80% w 30 minut). Przedsiębiorcy, którzy kupią pojazd ETP3 eVan, otrzymają szansę na skorzystanie z przywilejów, jakie gwarantują auta zeroemisyjne oraz długoterminowe ograniczenie kosztów transportu w firmie.

Wejdź w świat elektromobilności

Wejście w świat elektromobilności jest łatwiejsze, dzięki współpracy z niezawodnym partnerem! Armatus oferuje pomoc w uzyskaniu dopłaty z programu „Mój elektryk” oraz - wspólnie z PKO Leasing - atrakcyjne warunki leasingowe. Miesięczna rata leasingowa może wynieść od 1456,02 zł netto*, przy założeniu 60-miesięcznego okresu finansowania, maksymalnej dopłaty zakupu z programu „Mój elektryk” oraz 15% wpłaty własnej.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Roboty GRS w systemie sortowania 3D
15 lipca – Światowy Dzień Umiejętności Młodzieży
Wojciech Szafran Dyrektorem Generalnym Raben Logistics Polska
Jeszcze łatwiejsze planowanie tankowania z DKV LIVE
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

IVECO wchodzi na polski rynek elektrycznych ciągników
Jak prawo transportowe rozpatruje kradzież ładunku
Jaka umowa przewozu zabezpieczy interesy firmy?
Dzienne zmiany stawek w transporcie nawet o 50%!

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów