Przejdź do artykułu
2021-08-28 | Nowości dla TSL

ABAX uruchamia linię urządzeń IoT

Działając w oparciu o model SaaS, ABAX wprowadza na rynek linię zupełnie nowego sprzętu, który pozwoli klientom działać sprawniej dzięki własnym danym o posiadanej flocie.

Bardziej ekologiczna rodzina produktów

W myśl strategii środowiskowej firmy ABAX, cały łańcuch wartości został dokładnie przeanalizowany. W efekcie wprowadzono zmiany, które gwarantują klientom, że wszystkie komponenty, obudowy i opakowania produktów zostały wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska. W branży możemy zaobserwować tendencję do opracowywania produktów w obudowach o wysokim połysku i plastikowych opakowaniach, jednak nie w ABAX. Dla ABAX CSR oraz ekologia są bardzo ważne i firma stawia na linię zrównoważonych produktów.

Dlaczego seria ABAX6 to wybór przyjazny dla środowiska:

  • Baterie wielokrotnego ładowania
  • Mniejsze zużycie energii
  • Opakowanie z materiału pochodzącego z recyklingu
  • Komponenty oparte o przyszłościową technologię
  • Lokalny rozwój i produkcja prototypów

Połączone na jednej wspólnej, globalnej platformie

Platforma IoT łączy wszystkie urządzenia i może zostać połączona z własną siecią klienta. Każdy klient, który dołącza do ABAX Global Network wpływa na jej wzrost, liczbę aktualizacji oraz łączność pomiędzy urządzeniami. Wspólna platforma ułatwia również aktualizację systemu dla klientów, którzy dzięki zwiększonej wydajności mają przewagę konkurencyjną. Nowa seria posiada ulepszone sygnały GPS i wykorzystuje najnowszy standard Bluetooth (BLe5), co wydłuża cyfrową żywotność urządzeń, a klienci będą otrzymywać automatyczne aktualizacje. Ponadto zwiększona żywotność baterii i możliwość ponownego ładowania niektórych urządzeń w ramach linii produktowej, zmniejszy ilość odpadów EE i skróci czas wymiany urządzeń dla klientów.

Firma korzystająca z urządzeń ABAX będzie monitorować wykorzystanie i położenie wszystkich pojazdów służbowych, maszyn i narzędzi w sieci firmowej na jednej mapie. Administrator floty będzie spędzał mniej czasu na zadaniach administracyjnych i będzie mógł korzystać z pakietu raportów ABAX. Dzięki sprzętowi, który zawiera przyszłościowe komponenty, klienci nie będą musieli zmieniać urządzeń, gdy sieć 2G zostanie wyłączona. Natomiast aktualizacje oprogramowania będą wdrażane automatycznie.

Nowa linia produktów składa się z kilku urządzeń lokalizujących, które obejmują wszystko czego firma może potrzebować do śledzenia i monitorowania wszelkiego rodzaju zasobów.

Więcej informacji na abax.com.


Zobacz także

Park Rzeszów Airport II z pierwszym najemcą
Kolejna inwestycja w ramach Parku SEGRO w Strykowie
3 ha placu gotowe do użytkowania w Porcie Gdynia
Koncept-L zaprezentował nowe skanery przemysłowe
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Sportisimo wybiera systemy firmy Consafe Logistics
Webfleet i Bridgestone wprowadzają zintegrowany TPMS
Neutralność klimatyczna w sieci Żabka do 2025
Webfleet Solutions partnerem telematycznym project44
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA