Przejdź do artykułu
2020-11-04 | Nowości dla TSL

Android Enterprise Recommended - zaufaj certyfikatowi jakości

Ze względu na elastyczność formy, dostępność aplikacji i niewielki koszt, Android wywarł ogromny wpływ na to, jak` pracownicy wykonują swoje codzienne obowiązki. Liczba wdrożonych urządzeń z Androidem gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat, stając się powszechnym systemem operacyjnym wielu organizacji na całym świecie.

Różnorodność urządzeń nie ułatwia jednak wyboru, dlatego warto zwrócić uwagę na rekomendacje zaufanych podmiotów. Android Enterprise Recommended to program oferowany przez Google, testujący narzędzia pracy oparte na systemie Android. Certyfikowane urządzenia muszą spełniać zestaw podwyższonych wymagań ważnych dla biznesu zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i innowacyjnych funkcji zarządzania. Zamysłem przyświecającym firmie Google, podczas pracy nad certyfikatem AER, było dostarczenie użytkownikom pewności, że poddane testom urządzenia spełniają oczekiwania względem jakości wykonania oraz funkcjonalności. AER daje także gwarancję bezproblemowego wdrożenia rozwiązania, a w konsekwencji obniżenia kosztów pomocy technicznej oraz ułatwienia obsługi urządzeń.

W ostatnim czasie interesujące, certyfikowane rozwiązania z zakresu terminali danych zaprezentowała marka Newland. Modele MT90 Orca Pro i NFT10 Pilot Pro to komputery mobilne o praktycznym, kompaktowym designie, odznaczające się wysoką wytrzymałością - przeprowadzone testy potwierdziły odporność na upadki z 1,5 metra na betonowe powierzchnie. W zakresie funkcjonalności producent oferuje do wszystkich swoich urządzeń, działających w oparciu o system Android, bezpłatną aplikację Ndevor, która podnosi wydajność i wygodę przeprowadzania aktualizacji, instalacji nowego oprogramowania i wymiany dowolnego rodzaju danych między urządzeniami w przedsiębiorstwie. Platforma mieści się na bezpiecznym serwerze i dostępna jest z dowolnego miejsca na świecie, pod warunkiem, że użytkownik legitymuje się odpowiednimi protokołami bezpieczeństwa. Przejrzystość danych i ich bezproblemowe wprowadzanie zapewnia duży, dotykowy ekran – w przypadku MT90 Orca Pro 5-calowy, z kolei w NFT10 Pilot Pro o przekątnej 5,7 cala.

Forma i funkcjonalność tych urządzeń sprawiają, że są niezwykle wszechstronne i świetnie sprawdzą się w wielu branżach takich jak usługi kurierskie, handlowe, logistyka czy transport. Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Newland jest firma Koncept-L S.A. Pełna oferta znajduje się na stronie www.koncept-l.pl

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Mercedes stworzył narzędzie, które daje pełną kontrolę nad autem
Cipherlab RS35 - terminal do dużej mocy obliczeniowej
UBOT Technologies prezentuje nową odsłonę drukarek z linii biznesowej
Jusky z nowym rozwiązaniem, które nie męczy dłoni
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dystrybutor sprzętu AutoID powiększa asortyment
Zebra TC21 i TC26 - wysoka wydajność w niskiej cenie
Wytrzymałe urządzenia mobilne od Zebra Technologies
Cipherlab RS35 - terminal do dużej mocy obliczeniowej
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA