2020-04-07 | Nowości dla TSL

System TMS Alpega łączy wiedzę inet i Transwide

Grupa Alpega ogłasza wprowadzenie na rynek systemu Alpega TMS będącego połączeniem systemów zarządzania transportem w chmurze inet i Transwide. Nowe oprogramowanie oferuje skalowalne rozwiązanie umożliwiające zarządzanie na wszystkich poziomach złożoności logistycznej. W tym samym czasie w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner w kategorii systemów zarządzania transportem Grupa Alpega została sklasyfikowana jako Kandydat (Challenger).

System Alpega TMS jest połączeniem dwóch rozwiązań. Rozwiązaniem, które długo cieszyło się zaufaniem wśród firm dzięki swoim wysoce złożonym i unikalnym funkcjom zaspokajania potrzeb łańcucha dostaw jest inet. Głównym założeniem Transwide było zawsze wykonanie transportu poprzez wspieranie firm w zakresie szybkich zwrotów z inwestycji i doskonalenia procesów. Wspólnie, pod nazwą Alpega TMS, rozwiązania te oferują prawdziwie unikalne rozwiązanie.

Podczas inauguracji systemu dyrektor generalny firmy Alpega, Todd DeLaughter, powiedział: „W ciągu ostatnich kilku lat sektor transportu ogromnie się zmienił, a firmy, które chcą się rozwijać, muszą być elastyczne. Cyfryzacja procesów logistycznych ma dla tego rozwoju kluczowe znaczenie, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie istnieje jedno, uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich”.

Press release website1

 „Dzięki wykorzystaniu doświadczenia i technologii inet i Transwide system Alpega TMS reprezentuje najlepsze praktyki w branży i naszym zdaniem jest on jednym z najbardziej zaawansowanych pakietów oprogramowania w sektorze. Nasza unikalna skalowalność i najlepsze w swojej klasie samodzielne rozwiązania zapewniają załadowcom dostęp do korzyści systemu, który rozwija się wraz z ich potrzebami, niezależnie od stopnia złożoności ich procesów logistycznych”.

Jedyna w swoim rodzaju skalowalność oznacza, że firmy mogą zacząć od rozwiązania dotyczącego pełnego obciążenia ciężarówek (FTL) i transportu drogowego, a następnie rozszerzyć je o śledzenie na żywo lub zaawansowane planowanie, zajmując się jednocześnie multimodalnym transportem lądowym, morskim, kolejowym i powietrznym z ładunkiem częściowym w pojeździe ciężarowym (LTL).  

Grupa Alpega doceniona w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner w kategorii systemów zarządzania transportem

„Jestem niezmiernie zadowolony z faktu, że firma Gartner uznała Grupę Alpega za Kandydata (Challenger) w swoim raporcie Magic Quadrant w kategorii systemów zarządzania transportem” – mówi DeLaughter. „Jest to dla nas dowód na to, że wprowadzamy na rynek coś wyjątkowego. System TMS firmy Alpega eliminuje obawy związane z koniecznością zmiany systemu TMS w miarę jak proces logistyczny staje się bardziej złożony”.

Grupa Alpega po raz dziewiąty została sklasyfikowana jako Kandydat (Challenger) w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner w kategorii systemów zarządzania transportem. Raport przedstawia ocenę dostawców według kryterium kompletności wizji i zdolności do realizacji. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej https://www.alpegagroup.com/en/tms/


Zobacz także

Manufacturo COVID-19 – polska aplikacja do oceny ryzyka zakażenia pracowników
System dzięki któremu nie musimy liczyć ludzi i maszyn
Szmaragdowy jubileusz pojemnika RAKO
Wanzl zaprezentuje na LogiMAT swoje produkty i urządzenia
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA