2019-05-29 | Nowości dla TSL

System o zadaniowo-procesowym podejściu

Jeśli biznes ma rozwijać się szybko, to nic nie może go ograniczać. Przepływ informacji i zadań między członkami zespołów i zespołami musi być być płynny. Stanowi wyzwanie w złożonych organizacyjnie firmach, w których w wykonanie jednego projektu czy procesu zaangażowanych jest wiele osób i kilka zespołów. Aby jeszcze skuteczniej wspierać rozwój i zwiększać efektywność działania firm, Sente opracowało nową odsłonę autorskich rozwiązań ERP - Teneum.

Elastyczność w procesach

System Teneum to innowacyjne podejście do budowania rozwiązań klasy ERP, CRM, WMS, POS. Stanowi odpowiedź na potrzeby prężnie rozwijających się firm, działających w dynamicznym środowisku biznesowym. Większość dostawców systemów ERP koncentruje się na liczbie funkcji i obsłudze procesów. Powtarzalne mechanizmy to jednak tylko część zdarzeń, które każdego dnia pojawiają się w organizacjach. W zależności od specyfiki biznesu i charakteru pracy konkretnego zespołu, zdarzenia nietypowe to od kilku do kilkudziesięciu procent wszystkich zdarzeń.

Przez wzgląd na to Sente stworzyło nowy system, który oprócz fundamentu, jakim jest obsługa procesów, pozwala na zwinne zarządzanie zadaniami i zdarzeniami nietypowymi. System Teneum to kolejny krok w kierunku rozwoju podejścia w projektowaniu i funkcjonowaniu systemu ERP w organizacji. To pierwszy system, który w sposób skuteczny łączy podejście zadaniowo - procesowe z funkcjonalnością ERP, WMS, CRM i POS.

System nerwowy firmy

Teneum to system nerwowy organizacji, który stanowi jeden, spójny ekosystem, łączący wszystkie działy, zespoły i osoby. Sercem jest obszar Workflow. Zaprojektowany od podstaw moduł zarządzania przepływem pracy pozwala na zintegrowanie w jednym miejscu wszystkich działań i spraw, jakimi powinien zająć się dany operator. Bez względu na to, jakiego obszaru ERP konkretne działanie dotyczy - weryfikacji zamówienia, obiegu faktur, sprawdzenia wyników raportu czy analizy - użytkownik wszystkie swoje zadania realizuje w jednym panelu. Integracja z kalendarzami pozwala na zarządzanie własnym czasem pracy w sposób wygodny i ergonomiczny. Gotowe analizy dotyczące przebiegu poszczególnych procesów czy spraw pozwalają na ocenę efektywności pracy organizacji i dają wiarygodny materiał do podejmowania decyzji o zmianach.

Ale nie tylko przepływ pracy jest istotny. Aby szybciej realizować swoje zadania, operatorzy potrzebują błyskawicznego dostępu do informacji. Do tej pory wymagało to znalezienia konkretnej funkcji czy raportu w systemie ERP - dlatego wiele elementów takiego systemu nigdy nie jest używanych. Szybki dostęp do informacji to innowacyjna funkcja systemu Teneum, wbudowana w samo jądro systemu. Aby dotrzeć do odpowiedniego dokumentu, kartoteki, raportu, zadania czy procesu, wystarczy użyć tylko jednej wyszukiwarki.

Teneum to również nowatorski interfejs użytkownika, zgodny z dobrymi praktykami UX, dostępny stacjonarnie, jak i z poziomu przeglądarki oraz urządzeń mobilnych.

Rozwój trwa

System Teneum to kontynuacja doświadczeń Sente zdobytych przy projektowaniu i budowie istniejącego rozwiązania - systemu Sente S4. Wszystkie obszary biznesowe, które były wspierane dotychczas przez system Sente S4, są także wspomagane przez system Teneum. Nowości, które niesie za sobą system Teneum, to nie koniec zmian zaplanowanych przez Sente. Na przestrzeni najbliższych miesięcy architekci systemu będą kontynuować prace nad kolejnymi technologiami,, zarówno funkcjonalnymi jak i biznesowymi, które będą jeszcze efektywniej wspierać intensywnie rozwijające się firmy.


Zobacz także

B&R prezentuje sterownik X90 z technologią bezpieczeństwa
Transport stali wymaga specjalnych rozwiązań transportowych
Riwal jako pierwszy w branży wprowadza portal dla klienta
Pojemniki Georg Utz w automatycznym magazynie Frisco.pl
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Wsparcie procesów za pomocą ERP a pandemia koronawirusa
Przedsiębiorstwa muszą zagwarantować płynność procesów przy pomocy systemu ERP
System ERP w chmurze podstawą w cyfrowej transformacji
Lider produkcji stalowej z systemem ERP od Sente
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA