Przejdź do artykułu
2024-07-09 | Magazynowe inwestycje i transakcje

17 lat współpracy SEGRO i H-Logistyka

9 lipca 2024: SEGRO, wiodący właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, podpisał z firmą H-Logistyka umowę przedłużającą 17-letnią współpracę w kluczowej lokalizacji na Śląsku.
SEGRO Logistics Park Gliwice SEGRO Logistics Park Gliwice (Żródło: SEGRO)

H-Logistyka należy do Grupy Wydawniczej Helion SA, która posiada ponad 30 lat doświadczenia w wydawaniu i dystrybucji książek. H-Logistyka zapewnia obsługę logistyczną klientów indywidualnych, rynku księgarskiego oraz sieci handlowych. W SEGRO Logistics Park Gliwice firma zajmuje prawie 3 300 mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowej. W tym roku spółka zdecydowała się przedłużyć najem w jednym z kluczowych parków logistycznych SEGRO na Śląsku.

Strategiczna lokalizacja SEGRO Logistics Park Gliwice zapewnia firmie H-Logistyka dogodne połączenia we wszystkich kierunkach w kraju. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce węzła autostradowego A4 i A1, drogi krajowej nr 88, oraz rozbudowanej infrastruktury w regionie Śląska wspiera szybkość dostarczania przesyłek do klienta docelowego.

Bartosz Michalski, Director, Logistics, SEGRO – H-Logistyka jest jednym z pierwszych klientów w SEGRO Logistics Park Gliwice, gdzie firma pojawiła się w 2007 roku. Tegoroczne przedłużenie umowy to dla nas dowód udanej współpracy, a także potwierdzenie, że jako zarządca i właściciel obiektów magazynowych spełniamy wszystkie wymagania naszego klienta z branży, w której konfekcjonowanie przesyłek oraz ich dystrybucja odgrywają bardzo istotną rolę.

Anka Czarniecka-Oleś, Prezes, H-Logistyka – H-Logistyka zajmuje się kompleksową, profesjonalną obsługą logistyczną wydawnictw. Dla naszej firmy ważne jest staranne przygotowanie przesyłek i szczegółowe zabezpieczenie produktów, tak aby dotarły do czytelników w nienaruszonym stanie. Kluczowa – poza tak istotnym dla nas zaangażowanym zespołem – jest odpowiednia przestrzeń magazynowo-logistyczna pozwalająca płynnie prowadzić procesy i obsługę przesyłek. Ponadto, SEGRO Logistics Park Gliwice, dzięki swojej lokalizacji i dostępnej infrastrukturze umożliwia nam błyskawiczne realizowanie zamówień.

SEGRO w trosce o środowisko naturalne i otoczenie, w którym funkcjonuje, od lat realizuje projekty w ramach programu Odpowiedzialne SEGRO, którego trzy filary zakładają: wspieranie niskoemisyjnego rozwoju, inwestowanie w lokalne społeczności i środowisko naturalne oraz rozwijanie talentów. Do proekologicznych rozwiązań wprowadzonych w SEGRO Logistics Park Gliwice należą m.in. stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy oświetlenie LED sterowane systemem DALI. We wszystkich obiektach firmy wykorzystywana jest w 100% zielona energia.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

3DEXPERIENCE pomaga przemysłowi lotniczemu i obronnemu
Raben otworzył nowy oddział w Poznaniu
XII edycja In4Log 2024 to lekcja magazynowej optymalizacji z wykorzystaniem najnowszej technologii
II Turniej Piłkarski Prologis o Puchar Naviki
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów