Przejdź do artykułu
2022-03-07 | Magazynowe inwestycje i transakcje

ITP wybiera 7R City Flex Warsaw Airport III

Specjalizująca się w branży medycyny estetycznej spółka ITP S.A. zdecydowała się na konsolidację i powiększenie wynajmowanej powierzchni magazynowej. W rezultacie firma będzie wynajmowała ponad 5 500 mkw. w nowej lokalizacji, którą jest 7R City Flex Warsaw Airport III. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Działalność spółki ITP S.A. koncentruje się na dystrybucji urządzeń do medycyny estetycznej, urządzeń medycznych oraz sprzętu wellness.

Dla spółki ITP kluczowe było położenie powierzchni magazynowej w granicach Warszawy oraz to, aby nieruchomość spełniała specjalistyczne wymogi pod względem technicznym. Cieszymy się, że wsparliśmy spółkę ITP w skonsolidowaniu i zwiększeniu powierzchni w wysokiej klasy obiekcie, w parku 7R City Flex Warsaw Airport III – mówi Katarzyna Bojanowicz, Business Development Director w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

7R City Flex Warsaw Airport III to park magazynowy zlokalizowany w odległości zaledwie 10 km od centrum Warszawy i 500 m od terminala Warsaw Cargo. Lokalizacja ta doskonale sprawdza się w roli centrum dystrybucyjnego. 7R City Flex Warsaw Airport III został objęty certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

3LP SA podpisuje umowę z Hillwood na 17 000 mkw.
Fabryka Volkswagena w Poznaniu wstrzymuje produkcję
DHL wprowadza płatność kartą u kuriera w Rumunii
Dassault Systèmes wprowadza Sustainable Innovation Intelligence
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DWS nowym właścicielem 7R Park Poznań East II
BREEAM "Excellent" kolejnym celem SEGRO
AXI IMMO zwiększa swój zasięg na polskim rynku

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów