2020-08-13 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Hillwood Janki II z pozwoleniem na użytkowanie

Zakończyła się budowa nowej inwestycji Hillwood Polska w okolicach Warszawy. Park logistyczny Hillwood Janki II ma już pozwolenie na użytkowanie. Budynek oferuje najemcom w sumie ponad 46 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Hillwood Janki II to centrum logistyczne zlokalizowane 17 km na południe od centrum Warszawy, bezpośrednio przy zjeździe z trasy S8, na odcinku Salomea-Wolica, łączącym trasy Krakowską i Katowicką z obwodnicą S2 i wjazdem na autostradę A2. W odległości 13 km od hali magazynowej znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie. Powierzchnia parku to ponad 46 000 mkw.

Ukończona właśnie inwestycja to hala magazynowej klasy A o wysokości 10 m oraz posadzce dopuszczającej maksymalne obciążenie 6T/mkw. Cały obiekt posiada dopuszczalną gęstość obciążenia ogniowego powyżej 4000 MJ/mkw i jest monitorowany 24 godziny na dobę. Na terenie inwestycji znajduje się przestronny parking.

„Hillwood Janki II to już nasza kolejna inwestycja w tym rejonie. Okolice Warszawy, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród najemców” – mówi Jan Kaliński, Business Development Director.

Deweloper Hillwood Polska ciągle rozszerza swoje portfolio w stolicy i jej okolicach. Według danych agencji C&W w pierwszym kwartale tego roku najwięcej umów sfinalizowano właśnie w regionie Warszawy – umowy najmu podpisano tutaj w sumie na 236 tys. mkw. powierzchni magazynowej.


Zobacz także

Filia GLS w Poznaniu zwiększa dwukrotnie swoją przepustowość
Rohlig Suus Logistics wprowadza się do 7R Gdańsk Kowale
Colian rozpoczyna budowę magazynu w zakładzie w Opatówku
Prawie 21,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej przy granicy z Niemcami
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Prawie 21,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej przy granicy z Niemcami
Hillwood: powstaje nowoczesny magazyn, prace na półmetku
Bank Millennium współfinansuje trzy inwestycje magazynowe Hillwood Polska
Ponad 42 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Piekarach Śląskich
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA