2020-08-06 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Hillwood Słubice z pozwoleniem na użytkowanie

Deweloper Hillwood Polska zakończył budowę centrum magazynowo-produkcyjnego w Słubicach i uzyskał pozwolenie na jego użytkowanie. Budynek oferuje najemcom prawie 21,5 tys. mkw. powierzchni.
Centrum logistyczne Hillwood Słubice zlokalizowane jest 5 km od przejścia granicznego Słubice – Frankfurt. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 29, zaledwie 2 km od węzła Świecko na autostradzie A2. Odległość od inwestycji do centrum miasta to tylko 4,5 km.

Nowy budynek klasy A oferuje najemcom 21 467 mkw. nowoczesnej powierzchni, dostosowanej do potrzeb magazynowych i produkcyjnych, zarówno dla dużych, jak i małych firm. Deweloper przewiduje również możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców, łącznie z wybudowaniem powierzchni biurowej. Minimalny moduł do wynajęcia to 2200 mkw.

„Ze względu na swoje strategiczne położenie na mapie Europy oraz doskonałą dostępność komunikacyjną, Słubice stały się ważnym ośrodkiem logistycznym i spedycyjnym nie tylko dla Polski, ale również dla naszych zachodnich sąsiadów” – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director Hillwood Polska.

Nowo oddany budynek to już kolejna inwestycja Hillwood w Lubuskiem. W 2019 roku deweloper wybudował nowoczesny magazyn dla firmy Moto-Profil w Świebodzinie, a we wcześniejszych latach obiekty magazynowo-produkcyjne w Krośnie Odrzańskim oraz Świecku.

Zobacz także

Media Expert z 12 000 m kw. w Panattoni Łódź III
DB Schenker przenosi operacje z Lublina do Świdnika
MLP inwestuje w OZE i stacje ładowania elektryków
DB Schenker stworzy w Luksemburgu 100 miejsc pracy
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Hillwood dostarczył na rynek ponad 46 tys. mkw.
Hillwood: powstaje nowoczesny magazyn, prace na półmetku
Bank Millennium współfinansuje trzy inwestycje magazynowe Hillwood Polska
Ponad 42 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Piekarach Śląskich
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA