2019-01-21 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Omnipack z kolejnym magazynem pod Warszawą

Omnipack Sp. z o. o., firma zajmująca się logistyką, magazynowaniem i realizacją zamówień dla branży e-commerce, wynajęła 2 500 mkw. w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. W procesie negocjowania warunków najmu Omnipack doradzali eksperci JLL.

„Z naszego punktu widzenia kluczowa była lokalizacja, która umożliwia nam dalszy wzrost oraz ekspansję, również międzynarodową” – mówi Rafał Szcześniewski, COO & Founder Omnipack.

„W ciągu ostatniego roku pozyskaliśmy wielu nowych klientów z Polski i zagranicy, a kilkadziesiąt potencjalnych jest na etapie negocjacji. Dlatego nie zatrzymujemy się – już prowadzimy rozmowy dotyczące kolejnych dwóch lokalizacji” – dodaje Rafał Szcześniewski.

„Nasz klient poszukiwał świetnie zlokalizowanego i skomunikowanego z Warszawą obiektu, który będzie również przystosowany do potrzeb firm działających w bardzo dynamicznej branży handlu internetowego. Wszystkie te potrzeby spełnił SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Będzie to jednocześnie druga w ciągu kilkunastu miesięcy decyzja inwestycyjna Omnipack na terenie aglomeracji warszawskiej. W ubiegłym roku firma wynajęła powierzchnię magazynową w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów” – komentuje Norbert Kowalski, Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.

„Fakt, iż klient w tak krótkim czasie decyduje się na rozwój w kolejnym parku SEGRO pokazuje, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem, a jakość oferowanych przez nas powierzchni magazynowych oraz obsługa parków logistycznych znajdują się na najwyższym poziomie. W parku w Nadarzynie mamy aktualnie wolne tylko 2 400 mkw., jednakże posiadamy na jego terenie także duży potencjał deweloperski pod nowe, szyte na miarę projekty” – dodaje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn jest położonym 15 kilometrów od Warszawy centrum logistycznym, oferującym magazyny przystosowane zarówno do składowania, jak i takie, które mogą być zaadaptowane pod lekką produkcję. Inwestycja znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie Drogi Krajowej numer 8, co zapewnia dostęp do wykwalifikowanych pracowników oraz wygodny i szybki dojazd do pracy komunikacją miejską dla osób z Warszawy i okolic.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Nowy terminal i zmiana lokalizacji Oddziału Białystok
UL International wynajmuje BTS biurowo-magazynowy
Na koszt budowy magazynu wpływ ma wiele czynników
Panattoni Europe dostarczył zielony cross-dock
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA